У Тячівській громаді триває ІІ територіальний етап спортивних змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».
28 жовтня 2025 року у спортивній арені м. Тячів відбулися матчі з футболу серед учнів 5–9 класів, у яких взяли участь вісім команд закладів освіти громади.
Змагання розпочалися з хвилини мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії росії проти України та виконання Державного Гімну. З вітальним словом до учасників звернулися заступник міського голови Тіберій Мийсарош і начальник відділу освіти Станіслав Дерен. Вони побажали юним спортсменам впевненості у власних силах, згуртованості, командного духу та чесної перемоги.
Атмосфера на полі була напруженою та емоційною — кожен матч проходив у дусі спортивної боротьби та підтримки.
Результати змагань:
І місце — команда Тячівського ліцею №1 ім. В. Ґренджі-Донського (керівники І.П. Іванчов, С.С. Талапко);
ІІ місце — команда Тячівського ліцею №2 (керівники О.В. Надоші, М.О. Мягкий);
ІІІ місце — команда Тячівського ліцею з угорською мовою навчання ім. Ш. Голлоші (керівник Р.А. Дебич).
Організатори дякують учителям фізичного виховання за підготовку команд і підтримку школярів, а також Збройним силам України — за можливість проводити спортивні заходи для дітей.




