Вхiд на сайт
Авторизацiя

ХОКЕЙ: Ужгородські вовки таки вибороли путівку у фінал чемпіонату (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 14 лютого, на льодовій арені «IceLand-Ужгород» відбувся другий матч другої півфінальної гри чемпіонату Закарпатської області. У протистоянні зустрілися хокейні команди "Ужгородські вовки" та "Синевир".

У першій грі, яка відбулась 2 лютого "Ужгородські вовки" перемогли суперника з рахунком 3:1, а минулими вихідними поступилися супернику 0:3, однак через технічні причини матч не був закінчений.

Відтак, сьогодні команди зіграти ще 2 періоди по 20 хвилин за вихід у фінал. "Вовки" увесь час контролювали ситуацію та мали значну перевагу, однак вони так і не змогли втілити її в забиті шайби супернику. Кінцевий рахунок другої зустрічі 3:0 на користь "Синевиру".

Тож, враховуючи нічию за підсумком двох матчів, відповідно до регламенту змагань команди зіграли додаткову екстра-гру 2 періода по 10 хвилин. Втім забити бодай одну шайбу командам у зазначений термін не вдалося (0:0) і долю поєдинку вирішувала серія булітів. Хокейна "лотерея" закінчилася перемогою "Ужгородських вовків" з рахунком 2:1.

Не обійшлося і без порушень: сьогодні була дуже непроста гра, місцями вона переходила в агресію, жорстку боротьбу, а по ходу гри було зафіксовано 6 вилучень - три дисциплінарних та три штрафних.

Сильні та тактичні "вовки" знову порадували вболівальників перемогою й вкотре заявили про свою силу та лідерські амбіції. Прекрасно проявили себе граючий тренер команди "вовків" Андрій Максимович, капітан команди Сергій Ковач та нападник Василь Ябрик .

Бій за третє місце та фінальний поєдинок відбудуться завтра, 15 лютого. Перша гра розпочнеться о 9, друга - 11.30

Емоції через край: "перепалка" на арені: