Вхiд на сайт
Авторизацiя
«Uzhgorod Open-2017»: на Закарпаття приїдуть спортсмени більше як з 20-ти країн світу
23-03-2017, 09:26 304 0
Уже наступного місяця, а саме 22-23 квітня, в обласному центрі Закарпаття відбудуться XV міжнародні змагання з танцювального спорту ”Uzhgorod Open - 2017”. Традиційний масштабний захід проведуть у спорткомплексі «Юність».
Український боксер став чемпіоном Європи
21-03-2017, 16:55 177 0
Лідер збірної України з боксу Олександр Хижняк отримав "золото" на чемпіонаті Європи, який проходить у Румунії. Про це повідомляє прес-служба Федерації боксу України.
Українські тенісистки виграли парний турнір у Китаї
18-03-2017, 20:31 258 0
У фіналі були обіграні японка і росіянка.
Ужгородки в складі збірних готуются до важливих стартів
14-03-2017, 19:27 236 0
Нагадаємо, карпатівки зараз перебувають на зборі в Конча-Заспі, а з 17 по 19 березня зіграють в складі збірної на контрольному турнірі в Польщі. Також в Конча-Заспі тренується молодіжна збірна України, на яку чекає відбірний турнір до чемпіонату Європи-2018 в Хорватії, де також ужгородки на
4 тур другого кола Чемпіонату України з баскетболу в Ужгороді
14-03-2017, 18:37 172 0
11 - 12 березня в оновленому спорткомплексі Ужгородського Національного університету відбувся 4 тур другого кола Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд групи "Захід".
Мережу підірвало видовищне ВІДЕО подвійного нокауту під час бою у США
14-03-2017, 14:06 1009 0
Незвичайний епізод стався під час бою змішаних єдиноборств ММА між Акселем Касаресом і Аланом Васкесом. Обидва американця мексиканського походження одночасно нокаутували один одного.
Українки вибороли п'ять медалей етапу Світової серії з синхронного плавання
13-03-2017, 17:14 224 0
В Парижі (Франція) відбувся перший етап змагань Світової серії з синхронного плавання, де спортсменки збірної України здобули п'ять нагород, повідомляє офіційний сайт змагань.
В Ужгороді юні фехтувальники змагаються на всеукраїнській дитячій лізі (ВІДЕО)
11-03-2017, 15:29 273 0
Молоді спортсмени з вісімнадцяти областей України змагаються за першість. Також у лізі взяли участь і фехтувальники зі Словаччини та Угорщини.
Українська спортсменка вразила міжнародних суддів виступом під народну пісню (ВІДЕО)
10-03-2017, 19:42 293 0
Українська синхроністка Анна Волошина завоювала золоту нагороду на змаганнях Make Up for Seven, які тривають у Парижі.
Українка Еліна Світоліна визнана кращою тенісисткою місяці в світі
10-03-2017, 14:34 261 0
Українська спортсменка в опитуванні на сайті WTA набрала 63% голосів
Ужгородські спортсмени привезли з Риму 6 золотих нагород (ВІДЕО)
10-03-2017, 12:10 398 0
Тхеквондо є одним з найбільш систематизованих і науково обґрунтованих бойових мистецтв світу. Включає спортивно-оздоровчий, практично-прикладний та філософський аспекти.
Українські дзюдоїсти тріумфували на престижних змаганнях
6-03-2017, 16:22 177 0
На відкритому Кубку Європи з дзюдо українці стали володарями 5 медалей. Про це повідомили у прес-службі НОК.
Українські велосипедисти завоювали дві медалі на етапі Кубка світу в Лос-Анджелесі
27-02-2017, 16:32 199 0
Тетяна Клімченко святкувала перемогу у дисципліні скретч, а Любов Басова принесла Україні «срібло» в індивідуальному спринті.
Українка тріумфувала на престижному міжнародному турнірі
26-02-2017, 18:19 256 0
Українка Вікторія Мотричко стала переможницею серед жінок на міжнародному турнірі з шашок-100 в Каннах Cannes Open 2017.
Українка Музичук перемогла росіянку на чемпіонаті світу з шахів
24-02-2017, 09:17 282 0
Ганна Музичук обіграла росіянку Олександру Костенюк у першій півфінальній партії чемпіонату світу з шахів серед жінок, який проходить у столиці Ірану Тегерані. Про це повідомляє "Укрінформ".