Вхiд на сайт
Авторизацiя
Український боксер ефектно переміг росіянина та став чемпіоном Європи
24-06-2017, 18:03 673 0
Український боксер Юрій Шестак виграв перше золото для збірної України на домашньому чемпіонаті Європи з боксу.
Срібні медалі чемпіонату України з ватерполо серед хлопців привезли з Дніпра гравці клубу «Ужгород» (ВІДЕО)
19-06-2017, 13:28 275 0
Срібні медалі чемпіонату України з ватерполо серед хлопців 2005 року народження привезли з Дніпра гравці клубу "Ужгород".
Україна посіла друге місце в медальному заліку чемпіонату Європи зі стрибків у воду
18-06-2017, 21:07 379 0
Збірна України посіла друге місце в медальному заліку за підсумками домашнього чемпіонату Європи зі стрибків у воду, який завершився у неділю в Києві.
В Ужгороді відбудеться 2-й фінал всеукраїнських змагань з футболу ДЮФЛУ (АНОНС)
17-06-2017, 15:18 455 0
Уже через тиждень, а саме 24 червня, до Ужгорода приїдуть кращі команди Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Гостюватимуть футболісти тут до 3 липня.
Ужгородські фехтувальники на візках успішно виступили на етапі Кубка світу (ВІДЕО)
12-06-2017, 10:31 231 0
Вихованці ужгородської школи фехтування на візках продовжують свою успішну світову ходу.
В обласному центрі Закарпаття відбулись всеукраїнські змагання з гирьового спорту (ВІДЕО)
6-06-2017, 11:31 307 0
Протягом двох днів спортсмени Західної України боролися за першість у СК "Юність"
Світоліна пробилася у чвертьфінал Відкритого чемпіонату Франції
5-06-2017, 15:34 273 0
Перша ракетка України Еліна Світоліна здобула важку перемогу в 1/8 фіналу Ролан Гаррос над 290-ю ракеткою світу Петрою Мартич, сенсаційно пробившись крізь кваліфікацію і три раунди основної сітки у четверте коло змагань. Оскільки Світоліна програла перший сет з рахунком 4:6, тому їй довелося
Збірні України та Угорщини зіграють матч легенд в Ужгороді
26-05-2017, 18:21 399 1
30 травня, в Ужгороді національна збірна України серед ветеранів проведе товариський матч проти команди Угорщини, присвячений 25-річчю першого поєдинку в історії «синьо-жовтих».
В Ужгороді відбудеться видовищний спортивний двобій між "Лісорубами" та "Бандитами" (ВІДЕО)
25-05-2017, 11:06 276 0
Найпринциповіший спортивний двобій відбудеться в Ужгороді 28 травня на стадіоні «Авангард».
Світоліна виграла тенісний супертурнір у Римі
21-05-2017, 18:41 295 0
Українка здолала у фіналі румунку Сімону Халеп
Українські веслувальники виграли повний комплект нагород на Кубку світу в Португалії
20-05-2017, 20:01 277 0
На рахунку українців 2 золотих, срібна та бронзова нагороди.
Чемпіонат області з пожежно-прикладного спорту зібрав усіх закарпатських рятувальників (ФОТО)
19-05-2017, 20:24 270 0
19 травня на ужгородському стадіоні «Авангард» зібрались пожежно-рятувальні підрозділи зі всього Закарпаття. Приводом для цього став Чемпіонат області з пожежно-прикладного спорту, передає управління ДСНС України у Закарпатській області.
"Шахтар" у матчі з "Динамо" виграв Кубок України: відео голу
18-05-2017, 07:59 311 0
Динамо і Шахтар розіграли Кубок України 2016/17 у фінальному матчі в Харкові на стадіоні Металіст.
«Закарпатські ведмеді» представлятимуть Україну на хокейному турнірі у Словаччині
15-05-2017, 20:18 1417 0
У п’ятницю, 19 травня, у місті Ліптовський Мікулаш (Словаччина) розпочинається Міжнародний турнір з хокею серед аматорів. Україну на змаганнях представлятиме збірна команда Закарпатської області з хокею – «Закарпатські ведмеді».
Фінальним етапом матчу Чемпіонату Закарпаття з футболу стала сутичка між вболівальниками (ВІДЕО)
15-05-2017, 19:59 1476 0
Наприкінці матчу хлопці в балаклавах запалили фаєри, чим спричинили густий дим над футбольним полем.