Вхiд на сайт
Авторизацiя
Чемпіонат із плавання спортивного клубу "Олімпік" відбувся в обласному центрі (ФОТО)
Вчора, 18:43 128 0
IV клубний чемпіонат із плавання спортивного клубу «Олімпік» для хлопців і дівчат 2005 року народження та молодших стартував сьогодні в Ужгороді у спорткомплексі «Акварель». Про це інформує прес-служба Ужгородської міської ради.
Закарпатська сноубордистка Аннамарі Данча стала заслуженим майстром спорту України
17-04-2019, 17:50 189 0
Про присвоєння такого звання повідомили на сторінці у Фейсбук Федерації лижного спорту України.
Закарпатець став майстром спорту і посів перше місце на Чемпіонаті України з рукопашного бою
15-04-2019, 09:25 173 0
Президент СК "SPARTA Uzhhorod" Василь Морквич завоював золото на Чемпіонаті України з рукопашного бою та виконав норматив майстра спорту України.
4 золота та 2 срібла: жіноча збірна України з боротьби стала найкращою на чемпіонаті Європи
13-04-2019, 14:53 85 0
Четверте золото Україні принесла Аліна Бережна, срібні медалі завоювали Тетяна Кіт і Лілія Горішня.
Як ФК "Минай" запрошував містян на першу домашню гру після зимової перерви
12-04-2019, 20:05 216 0
Про це інформує сайт "Голос Карпат" із посиланням на місцевий телеканал "Ужінформ".
Ужгородка Анна Прокопович серед переможців престижних змагань у Києві (ФОТО)
10-04-2019, 15:46 1319 0
У неділю, 7 квітня, у столиці відбулися престижні змагання з бодібілдингу «Кубок Києва 2019» у 6 категоріях: бодібілдинг, бодіфітнес, чоловіки-фізик, фітнес-бікіні, велнес та фіт-модель.
Цими вихідними в Ужгороді "запалюватиме" танцями міжнародний "Ghetto Groove"
9-04-2019, 20:41 233 0
Цей захід один із насиченої програми траційного "Сакура Фесту", який днями стартує в обласному центрі Закарпаття.
Закарпатський "шабліст" переміг італійця і став чемпіоном світу
7-04-2019, 20:44 185 0
Про це повідомляє сайт "0312" із посиланням на Національну федерацію фехтування України.
В Ужгороді відбулася урочиста церемонія нагородження гравців всеукраїнського турніру аматорів із футзалу
7-04-2019, 20:05 110 0
Про це інформує прес-служба Ужгородської міської ради.
Закарпатський футболіст постраждав під час матчу
6-04-2019, 17:37 248 0
Мукачівець Ігор Харатін отримав травму під час матчу проти "Віді". Футболісту, імовірно, зламали ніс. Про це повідомляє сайт "Мукачево нет".
Два титули Чемпіона України здобув дзюдоїст з Ужгорода
5-04-2019, 09:16 115 0
До Ужгорода дзюдоїст Лев Смагін привіз два титули Чемпіона України. Протягом місяця виборов ці титули.
Уперше в Ужгороді - Всеукраїнський фінал з футзалу
4-04-2019, 10:44 146 0
Відбулося жеребкування групового етапу Кубка Регіонів Аматорської Футзальної Ліги України, який з 5 по 7 квітня відбудеться в Ужгороді. Про це повідомила прес-служба Ужгородської міськради.
Біжи, Форесте, біжи: ужгородців запрошують пробігтися нічним містом
2-04-2019, 16:55 135 0
Нічний забіг відбудеться 13 квітня у рамках фестивалю "Сакура-фест".
ФК "Минай" підписав вихованця київського "Динамо"
1-04-2019, 18:55 200 0
Закарпатський футбольний клуб "Минай" ппоповнився новим футболістом. Ним став Олег Дмитренко - центральний захисник. Про це повідомляє інформаційний департмент клубу.