Вхiд на сайт
Авторизацiя
Закарпатка Надія Дьолог здобула бронзову перемогу на Чемпіонаті світу
Вчора, 16:35 89 0
Як повідомили в параолімпійському комітеті України в змаганнях етапа кубка світу, який проходив в угорському Егері взяли участь понад 200 спортсменів з 19 країн світу.
Закарпатець Енвер Аблаєв показав "золото", яке здобув його підопічний на Зимових Олімпійських іграх (ФОТО)
19-02-2018, 19:43 321 0
Учора Україна раділа першому "золоту" на цьогорічній Олімпіаді. І здобув його підопічний закарпатця.
Закарпатські спортсмени вибороли три золоті нагороди на чемпіонаті України з жиму лежачи (ФОТО)
19-02-2018, 13:16 172 0
У місті Коломия відбувається чемпіонат України з жиму лежачи. Закарпатці тут не пасуть задніх, а навпаки виборюють першість.
На Закарпаття з'їхалися вуличні спортсмени з усієї України: опубліковано ФОТО, ВІДЕО
18-02-2018, 17:03 425 0
Масштабні спортивні змагання відбуваються сьогодні в місті над Латорицею.
Абраменко приніс Україні перше золото на Олімпіаді-2018
18-02-2018, 14:59 100 0
Українець Олександр Абраменко виграв золоту медаль і став олімпійським чемпіоном у фрістайлі на зимовій Олімпіаді в Південній Кореї. Про це сказано на офіційному сайті Олімпійських ігор, передають Українські Новини.
В Ужгороді триває турнір з боксу «UzhhorodChallenge»
18-02-2018, 11:26 155 0
Про це інформують у прес-службі Ужгородської міської ради.
В Ужгороді проходить престижний боксерський турнір «UzhgorodChallenge» (ФОТО)
17-02-2018, 20:10 299 0
В ужгородському спорткомплексі «Юність» проходять двобої між збірними командами України та Німеччини - турнір «UzhgorodChallenge» у якості міжнародного відбувається вже вдруге і проводиться в пам'ять про майстра спорту СРСР з боксу Андраніка Нікогосяна.
Хортинг в Ужгороді: 17 лютого стартував відкритий чемпіонат області (ФОТО)
17-02-2018, 17:27 199 0
Більше 60 спортсменів з різних міст Закарпаття змагаються у різних вікових категоріях.
Наші на Олімпіаді: стали відомі результати закарпатського гірськолижника
15-02-2018, 12:13 312 0
У швидкісному спуску закарпатець відстав від лідера майже на 9 секунд
Медальний залік Олімпіади-2018 після другого дня
11-02-2018, 19:41 126 0
Очолює таблицю медалей Ігор в Пхенчхані збірна Німеччини, а лідером за загальною кількістю стали норвезькі спортсмени
Ужгородські фехтувальниці здобули нові перемоги
11-02-2018, 18:57 160 0
На Всеукраїнських кадетських змаганнях у Хмельницькому жіноча збірна Закарпаття з фехтування на шпагах виборола золоті нагороди.
Фінал Чемпіонату Закарпаття з хокею подарував уболівальниками неймовірні емоції (ФОТОРЕПОРТАЖ)
11-02-2018, 14:44 1053 0
Сьогодні на льодовій арені "ICE LAND" в Ужгороді вирували неймовірні емоції та захоплююча спортивна атмосфера. У вирішальній боротьбі за третє місце зустрічалися Шахтарські барси та Спартак, а Ужгородські вовки та Синевир вирішували, хто ж стане чемпіоном області сезону 2017/2018.
Юні закарпатські спортсмени привезли медалі з чемпіонату, що відбувся у сусідній області
11-02-2018, 13:54 138 0
10 січня пройшов Чемпіонат Івано-Франківська з Таеквон-До.
Яскраво та інтригуюче: в Ужгороді відбулися перші матчі фінальної стадії Чемпіонату області з хокею (ФОТО)
10-02-2018, 14:48 287 0
Сьогодні, 10 лютого, в Ужгороді розпочалася фінальна стадія Чемпіонату області з хокею. На льодовій арені "ICE LAND" у боротьбі за 3-тє місце зустрічалися команди Спартак та Шахтарські барси, а Синевир та Ужгородські вовки змагалися за головний трофей турніру.