15-10-2018, 18:30 169 0
У понеділок, 15 жовтня, Жіноча тенісна асоціація (WTA) опублікувала нову версію світового рейтингу в одиночному розряді.
Найменші ужгородські баскетболісти стали фіналістами дитячої ліги
15-10-2018, 12:03 159 0
Вихованці ЗОДЮСШ стали переможцями другого туру дитячої ліги Закарпатської області з баскетболу. Змагання проходили у Сваляві в суботу, 13 жовтня. Крім Ужгорода свої команди представили Мукачево, Виноградово і Свалява.
Юна українська тенісистка виграла турнір WTA, встановивши рекорд
14-10-2018, 15:20 115 0
b]18-річна украиских тенісистка Даяна Ястремська виграла турнік WTA з призовим фондом 226 750 доларів, [/b]
Українська тенісистка вперше в кар'єрі виграла турнір WTA
14-10-2018, 12:45 186 0
18-річна українська тенісистка Даяна Ястремська перемогла китаянку Ван Цян у фіналі турніру в Гонконзі, завоювавши свій перший трофей під егідою Жіночої тенісної асоціації (WTA).
Ужгородка здобула «срібло» на престижному європейському фестивалі з бодібілдингу: фото, відео
8-10-2018, 12:23 1822 0
Останні дні вересня в спортивному житті світу відзначилися масштабними змаганнями-фестивалем – Arnold Classic Europe!
Як поєднувати спорт із роботою правильно
7-10-2018, 16:51 146 0
Фахівці розповіли, коли найкраще займатись спортом, щоб він не збивав робочий графік та сон.
На Закарпатті відбувся традиційний турнір "Футбол без кордонів" за участі гравців з України та США (ФОТО)
7-10-2018, 16:12 890 0
Цими вихідними на Закарпатті відбувся вже традиційний турнір "Футбол без кордонів" серед команд ветеранів футболу з України та США.
В Ужгороді проходить масштабна спортивна подія: опубліковані ФОТО
6-10-2018, 16:06 313 0
Масштабна спортивна подія в Ужгороді - Кубок України з Таеквон-До серед дорослих і Ukraine open cup серед дітей, юнаків і юніорів.
Двоколісні друзі: В Ужгороді провели свято здорового відпочинку для дітей та молоді
30-09-2018, 15:27 196 0
Захід відбувся сьогодні на території Боздоському парку.
На Закарпатті стартував Чемпіонат світу зі стронгмену
29-09-2018, 20:41 344 0
На Майдані Незалежності у центрі Хуста відбувався Чемпіонат світу зі стронгмену, найсильніші атлети вагової категорії до 110 кілограмів зібралися в Україні, щоб з'ясувати – хто з них найкращий.
У спорткомплексі "Юність" відбувся відкритий Кубок Ужгорода з футзалу
29-09-2018, 19:50 216 0
Ще одні спортивні змагання проходять в Ужгороді у спорткомплексі "Юність".
В Ужгороді відбувся відкритий чемпіонат з бойового самбо
29-09-2018, 18:39 350 0
Відкритий чемпіонат Ужгорода з бойового самбо, яке поєднує у собі не лише спорт та самозахист, а й виховання морально-вольових якостей, пройшов сьогодні у ПАДІЮНі.
Суперником «Минаю» в 1/8 Кубку України буде київське «Динамо»
29-09-2018, 10:23 137 0
Саме такий жереб закарпатський команді витягнув екс-гравець київського «Динамо» Владислав Ващук на жеребкуванні в «Будинку Футболу» в Києві.