Вхiд на сайт
Авторизацiя
Українська легкоатлетка на чемпіонаті Європи увійшла в історію
11-08-2018, 16:35 135 0
Наталія Прищепа стала першою в історії спортсменкою, якій вдалося захистити титул чемпіонки Європи на дистанції 800 метрів
Україна виграла золото чемпіонату Європи в артистичному плаванні
5-08-2018, 17:50 149 0
Українські синхроністки показали найкращий результат, випередивши Італію та Іспанію.
Україна завоювала першу в історії медаль на чемпіонаті Європи з літніх видів спорту
3-08-2018, 18:10 182 0
Синхроністки Єлизавета Яхно і Анастасія Савчук виграли "срібло"
Збірну України з біатлону поповнять три росіянки
2-08-2018, 08:00 131 0
Три російські біатлоністки з нового сезону будуть виступати за збірну України.
Ужгородка здобула медаль на Міжнародних дитячих іграх у Єрусалимі
31-07-2018, 18:32 205 0
Ще одна перемога юних ужгородців у Єрусалимі: срібну медаль з фехтування на 52-их Міжнародних дитячих іграх
Олімпійська чемпіонка з фехтування Харлан виграла Кубок світу
26-07-2018, 11:00 337 0
Підсумкова таблиця турніру була сформована за підсумками чемпіонату світу, який проходить в Китаї.
Українці вибороли 6 золотих нагород на чемпіонаті світу з підводного плавання
25-07-2018, 15:00 260 0
У Белграді Сербія завершився чемпіонат світу-2018 з підводного плавання.
Україна стала призером чемпіонату Європи з п'ятиборства
23-07-2018, 15:30 333 0
В угорському місті Секешфегервар представники сучасного п’ятиборства розіграли медалі європейської першості-2018, передає УНН.
Делегація з Закарпаття взяла участь у Конференції членів Федерації бодібілдингу України
23-07-2018, 11:51 1078 0
У суботу, 21 липня, в м. Київ відбулася Конференція членів Федерації бодібілдингу України, на якій було прийнято ряд важливих організаційних рішень. Нашу область на заході представляли голова Закарпатського представництва Федерації бодібілдингу України Євгенія Суботіна та заступник голови Олена
На Закарпатті відбудеться чемпіонат зі Street Workout
17-07-2018, 20:07 453 0
Подія збере найсильніших атлетів області, які боротимуться за право представити Закарпаття на Чемпіонаті України!
Міжнародні змагання зі швидкісного збирання кубика Рубика відбулися в Ужгороді
16-07-2018, 18:43 463 0
Міжнародні змагання зі швидкісного збирання кубика Рубіка відбулися 14 липня в Ужгороді.
Став відомий новий чемпіон світу з футболу
15-07-2018, 20:36 474 0
Збірна Франції стала новим чемпіоном світу з футболу, в фіналі ЧС-2018 обігравши команду Хорватії з рахунком 4:2.
Аристократична мотопубліка і байкерський зліт в Ужгороді: фото
15-07-2018, 15:27 996 0
Байкери з усього світу з'їхалися в Ужгород на щорічний Music Avia Bike Ukraine.
Ужгородець виборов срібло на Чемпіонаті світу серед фехтувальників на візках
14-07-2018, 20:19 355 0
Чемпіонат проходив у Польщі. Україну на змаганнях представляв ужгородець Максим Магула.