Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > 9 медалей: ужгородські спортсмени повернулися зі Словаччини з нагородами (ВІДЕО)

9 медалей: ужгородські спортсмени повернулися зі Словаччини з нагородами (ВІДЕО)

2-03-2018, 17:04
У Братиславі відбувся престижний міжнародний турнір з кікбоксингу WAKO – Slovak Open 2018. Закарпатську федерацію кікбоксингу представляли два клуби, серед яких у кадетській категорії і команда Korolovych team, повідомляє Ужінформ.

Вихованці Владислава Короловича і Валентини Глухенько у загальному командному заліку із 9 нагородами вибороли 9 місце серед 90 клубів. У лайт-контакті стали третіми, а у пойнтфайтингу – одинадцятими.

12-річна Дарина Королович виступала одразу у двох вагових категоріях і у лайт-контакті, і у пойнтфайтингу. У підсумку стала чемпіонкою у вазі до 32 кг і срібною призеркою до 37 кг лайт-контакту, фінішувала другою у пойнтфайтингу до 37 кг.

Станіславу Семберу 11 років, він приніс Закарпаттю золото у лайт-контакті до 37 кг та бронзу у пойнтфайтингу до 42 кг.

Дарія Яцко та Марія Королович зустрілися у фіналі Slovak Open у лайт-контакті до 28 кг. Даша лише трохи поступилася більш досвідченій Маші, завоювавши срібло. Молодша із Короловичів крім чемпіонства у лайт-контакті до 28 кг, завоювала ще і срібло у цьому ж виді у вазі до 32кг, а також бронзу пойнтфайтингу до 28кг. Дівчата радо займаються єдиноборством не тільки через шанс вигравати нагороди, а й через можливість пізнати світ.

Тепер ужгородські спортсмени готуються до Prešov Open – міжнародних змагань з таеквондо. Крім того, проведуть в Ужгороді чемпіонат області з цього виду спорту. Він стане відбірковим на формування збірної Закарпаття, які змагатимуться на Чемпіонат України з таеквондо у Києві наприкінці березня. А затим – всеукраїнські змагання з кікбоксингу WAKO.