Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / Головні новини / ukrnet > На фініші: хто став переможцем серії плей-оф Чемпіонату Закарпаття з хокею

На фініші: хто став переможцем серії плей-оф Чемпіонату Закарпаття з хокею

28-01-2018, 20:40

Чемпіонат Закарпаття з хокею виходить на фінішну пряму: цими вихідними хокеїсти провели серію плей-оф та з‘ясували, хто ж у фінальній стадії боротиметься за головний трофей турніру, а кому доведеться вдовольнитися змаганням за третє місце.

Згідно з регламентом змагань, переможець матчу плей-оф визначається за двома перемогами, тож якщо у підсумку двох матчів рахунок зустрічей був 1:1, спортсмени грали б додатковий період, який і визначив би долю матчу.

Утім цією додатковою опцією скористатися командам так і не довелося.

Як раніше повідомляв Закарпатський кореспондент, у першому матчі плей-оф "Ужгородські вовки" впевнено переграли "Шахтарських барсів" 10:2, а "Синевир" з рахунком 5:1 переміг "Спартак".

Втім так легко здаватися "барси" та "спартаківці" не планували, і в другому матчі серії плей-оф, що відбувся сьогодні на льодовій арені "Ice Land", дали справжній бій лідерам турніру.

Напружений двобій між "Ужгородськими вовками" та "Шахтарськими барсами" точився усі 3 періоди. Хорошу гру у матчі продемонстрував Олександр Добоні (Ужгородські вовки), котрий забив 2 шайби: на початку та переможну в кінці матчу. Яскравий хет-трик оформив й лідер атаки "барсів" Олександр Дмітрієв. Утім надзусиль "барсів" виявилось недостатньо - "вовки" перемагають 5:4 і виходять у фінал змагань.

Не дали спуску суперникам й спартаківці, раз у раз відбиваючи напади технічного "Синевиру". І цього разу червоно-білим не вистачило результативності в атаці - фінальний свисток зафіксував перемогу "Синевира" 2:0.

Нагадаємо, фінальні ігри Чемпіонату області відбудуться 10-11 лютого, у фінальній битві зустрінуться "Ужгородські вовки" та "Синевир", а за 3 місце змагатимуться "Спартак" та "Шахтарські барси".

А наступних вихідних, 3-4 лютого, в Ужгороді відбудеться Міжнародний турнір за участі словацьких хокейних команд та збірної області "Закарпатські ведмеді".