Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > Хокей в Ужгороді: на льодовій арені визначилися переможці чергових ігор

Хокей в Ужгороді: на льодовій арені визначилися переможці чергових ігор

30-12-2017, 19:17

Сьогодні, 30 грудня, на льодовій арені "Ice Land" відбулися цікаві поєдинки у рамках Чемпіонату Закарпаття з хокею. В останніх двобоях 2017 року зійшлися команди Ужгородські вовки - Спартак та Синевир - Шахтарські барси.

Не зважаючи на казковий новорічно-різдвяний період, цього разу дива на арені не трапилося - фаворити впевнено перемогли своїх суперників та закріпилися у верхівці турнірної таблиці.

У першому матчі Ужгородські вовки впевнено перемогли Спартак з рахунком 7:3. Дублями у воротах спартаківців відзначилися Вадим Вашкарин та капітан команди Сергій Ковач.

Опісля Синевир без проблем розібрався з ослабленим складом Шахтарських барсів. Фінальний свисток зафіксував перемогу біло-синіх з рахунком 7:1

До слова, на період новорічно-різдвяних свят оголошено "хокейні канікули". Наступні поєдинки відбудуться 20-21 січня нового 2018 року!

Федерація хокею Закарпаття та уся хокейна спільнота щиро вітає закарпатців зі святами, бажає миру та достатку, багато сил та енергії у Новому році і веселого Різдва!