Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > Вирощував коноплю і переховував нелегалів: закарпатцю "світить" до 5 років позбавлення волі

Вирощував коноплю і переховував нелегалів: закарпатцю "світить" до 5 років позбавлення волі


28-12-2017, 16:03
Вирощував коноплю і переховував нелегалів: закарпатцю "світить" до 5 років позбавлення волі
За результатами досудового розслідування прокурором затверджено обвинувальний акт відносно 29-річного мешканця м.Мукачева, який незаконного вирощував коноплю, виготовляв та зберігав наркотичних засоби, а також сприяв незаконному переправленню осіб через державний кордон України (ч.1 ст.310, ч.2 ст.309 та ч.1 ст. 332 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 5 серпня 2017 року, під час проведення огляду місця події, на присадибній ділянці одного з дворогосподарств було виявлено та вилучено десяток рослин зеленого кольору, а на горищі будинку - 12 таких самих рослин, які відповідно до висновку експерта є коноплею, яка містить наркотично активний компонент. Крім того, було виявлено та вилучено близько 50 аналогічних рослин, які він зберігав вдома для власного вживання.

Крім цього, у будинку обвинуваченого, було виявлено та затримано 6 громадян іншої держави, яких чоловік переховував.

За вказані протиправні діяння Законом передбачено покарання до 5 років позбавлення волі, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.
Вернуться назад