Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > Хокей в Ужороді: відбулися перші ігри Чемпіонату області (ФОТО)

Хокей в Ужороді: відбулися перші ігри Чемпіонату області (ФОТО)

17-12-2017, 13:40

У неділю, 17 грудня, в Ужгороді провели перші матчі Чемпіонату області з хокею сезону 2017/2018. На льодовій арені Ice Land зустрічалися Ужгородські вовки - Синевір та Спартак - Шахтарські барси.

Вже перший період першої гри підніс глядачам неочікуваний сюрприз. Синевир тричі вдало вразив ворота "вовків", які в свою чергу не змогли пробити досвідченого воротаря суперників.

Втім у другому періоді Ужгородським вовкам вдалося зрівняти рахунок до 3:3, тож у 3 таймі між командами розгорілася запекла боротьба. "Вовки" активно нападали та воротар синьо-білих щораз відбивав загрозу біля воріт. У свою чергу, "синевірці" вдавалися до контрнападів, один з яких увінчався успіхом. Переможна шайба у другій половині третього періоду принесла перемогу Синевиру 3:4.

У другій грі першого кола Шахтарські барси не залишила шансів ужгородському Спартаку. Фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу "барсів" 1:11.

Слідкуйте за хокейними баталіями в Ужгороді разом з Закарпатським кореспондентом.