Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Закарпатські рятувальники повідомляють про лавинну небезпеку у горах

Закарпатські рятувальники повідомляють про лавинну небезпеку у горах


10-12-2017, 12:03
Закарпатські рятувальники повідомляють про лавинну небезпеку у горах
За повідомленням Закарпатського центру з гідрометеорології 10 - 11 грудня, в зв"язку зі снігопадами та хуртовинами і значним прирістом снігу, в середньогір"ї та у високогір"ї Закарпатської області зберігається значна (ІІІ рівень) сніголавинна небезпека, існує загроза зсувів снігу на дороги.

Зважаючи на це, Управління ДСНС України у Закарпатській області закликає громадян утриматися від походу в гори, адже у разі сходження лавини подібна вилазка може завершитися трагічно.

Якщо ж усе-таки Ви вирішили підкорювати схили Карпат, суворо дотримуйтеся основних правил безпеки. Насамперед слід зареєструватися у найближчому підрозділі рятувальної служби, підготуватися до походу, захопивши з собою теплі речі й альпіністське спорядження, долати гірські схили тільки в супроводі досвідчених туристів і припинити подорож за несприятливих погодних умов. Пам’ятайте: нехтування цими порадами здатне призвести до фатальних наслідків.

У ДСНС України у Закарпатської області
Вернуться назад