Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > Силовики Закарпаття в черговий раз зібрались в Ужгороді на спартакіаді (ФОТО)

Силовики Закарпаття в черговий раз зібрались в Ужгороді на спартакіаді (ФОТО)

11-10-2017, 17:50
Закарпатська організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» щороку організовує та проводить комплексні спортивні змагання з професійно-прикладних, олімпійських та неолімпійських видів спорту. До участі в цих змаганнях серед інших запрошуються і рятувальники. Наявність гарної фізичної підготовки для співробітника ДСНС така ж необхідна умова, як і володіння спеціальними професійними знаннями та теоретичними навичками.

От і сьогодні, 11 жовтня, на стадіоні «Авангард», що в обласному центрі, пройшла «Спартакіада-2017» серед працівників правоохоронних органів. У спортивних баталіях прийшли позмагатись 7 команд. Представники У ДСНС, ГУ НП, У СБУ, Мукачівського прикордонного загону, Управління Держспецзв'язку, Закарпатської митниці, Управління патрульної поліції у мм. Ужгород та Мукачево випробовували себе у турнірах з міні-футболу та волейболу; показували свої швидкісно-силові якості та витривалість в естафеті 4х100 метрів, стріляючи з гвинтівки та перетягуванні канату.

Першою стартувала легкоатлетична естафета 4х100 м, де від кожної команди брали участь по три чоловіка та одна жінка. У цьому виді змагань перше місце поділили закарпатські рятувальники та Управління патрульної поліції у мм. Ужгород та Мукачево. Третє почесне місце посіли правоохоронці ГУ НП.

Відповідно до програми проведення, другим етапом стала кульова стрільба з гвинтівки. Кожне відомство в цій спортивній дисципліні представляли 3 учасники. По команді «вогонь» вони стріляли з гвинтівки по нерухомій мішені на відстані 25 м. У підсумку перше місце вибороли учасники від управління ГУ НП, друге Управління патрульної поліції а на третьому опинились працівники У СБУ.

Досить цікавою була боротьба на волейбольних майданчиках. Перше місце посіла команда ГУ НП, «срібло» дісталось команді Управлінню патрульної поліції, а «бронзу» вибороли ДСНСники.

У міні-футболі місця розділились наступним чином: перше – працівники поліції, друге - в Служби безпеки України, а трете почесне місце зайняли рятувальники краю.

Проте справжньою родзинкою змагань був і залишається заключний етап – перетягування канату. Тут перемогу знову святкували поліцейські з ГУ НП, друге місце в рятувальників а бронзу вибороли працівники Служби безпеки.

У загальнокомандному заліку перше місце посіла команда Головного Управління національної поліції. З незначним відривом "срібло" вибороли представники патрульної поліції, а "бронзовим" призером змагань стала команда рятувальників Закарпаття

Переможців змагань нагородили кубками, медалями та грамотами, повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області.