Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > 450 дуетів взяли участь у Кубку Карпатського Єврорегіону зі спортивних танців (ВІДЕО)

450 дуетів взяли участь у Кубку Карпатського Єврорегіону зі спортивних танців (ВІДЕО)

25-09-2017, 20:19
У рамках турніру відбулися змагання серед молоді всесвітньої федерації танцювального спорту. 450 дуетів взяли участь у Кубку Карпатського Єврорегіону зі спортивних танців на Закарпатті.

За звання найкращих боролися чемпіони світу, фіналісти й півфіналісти чемпіонату Європи. Переможцями стали дует із Чехії - у "стандартній програмі та пара з Молдови у виконанні "латиноамериканських танців".

Командну зустріч виграли представники Молдови. Другими стали спортсмени з України, честь якої захищали саме закарпатці. Вони зуміли обійти суперників із Чехії, бронзових призерів. Більше - в сюжеті Тиси-1.