Закарпатський кореспондент > Останні новини / Дозвілля > Мед – найкраща панацея від безсоння

Мед – найкраща панацея від безсоння


14-09-2017, 21:09 Мед – унікальний продукт подарований природою: найкраща панацея від застуди, безсоння та просто поганого настрою.
Мед  –  найкраща панацея від безсоння

Подорожуючи сторінками історії спостерігаємо цікаві факти: відомий математик Стародавньої Греції, Піфагор стверджував, що дожив до старості завдяки тому, що постійно вживав мед, а видатний лікар Авіценна зауважував, що мед – найкраще джерело для збереження молодості.

Мед виробляється бджолами за допомогою квіткового нектару, який вони збирають і переробляють за допомогою діастази, що міститься у них в собі. Нектар або оброблений сік бджоли складають у стільники, де триває процес перетворення в мед.

Мед легко перетравлюється, містить суміш фруктози і лактози, яка легко засвоюється організмом.
Основний склад меду:
Йод
залізо
калій
магній
фосфор
фолієва кислота
вітаміни В2 і В6

Не слід забувати про антибактеріальні та противірусні властивості, не дарма, як тільки відчуваєш, що занедужав відразу споживаєш мед, як ліки. Лікувальні властивості солодкої речовини не зліченні: допомагає загоїти невеликі рани та опіки, поліпшує кров. Люди, які страждають діабетом, медом замінюють цукор, але попередньо потрібно радитись з лікарем. Також мед ідеально підходить тим у кого високий холестерин.
Корисним мед буде людям, які займаються спортом або працюють в режимі нон – стоп, він здатний додати сил організмі та пробудити приховані запаси фізичної сили. Безсоння не проблема, якщо випити на ніч гарячої води з медом, тільки мед краще запивати водою.

Жінкам відомо, що мед є чудовим косметичним засобом. Він може бути використаний для різних домашніх масок: допомагає поліпшити кровообіг, зволожити і омолодити шкіру обличчя і тіла.

Потрібно пам’ятати, що при всіх чудодійних властивостях, мед може викликати алергію та завдати шкоди організму.

Надмірне споживання меду може викликати алергічну реакцію, його з обережністю слід давати дітям. Особливо малечі до 2- х років, так як організм дитини немає можливості чинити опір особливим бактеріям, які знаходяться в меді. Вважається, що мед є небезпечний в нагрітому стані. Медики радять не додавати мед в чай, а їсти мед і запивати чаєм, так само не розчиняти в гарячій воді, а запивати мед водою. Не зберігайте мед більше року, він може втратити багато лікувальних властивостей, але при цьому зростає відсоток вмісту сахарози.

Джерело: http://zhyvyaktyvno.org/index.php/news/med-ce-solodke-zoloto

Вернуться назад