Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини / ukrnet > Ужгородець Анатолій Герей «дав бій» на Чемпіонаті світу у Лейпцігу і готується до нового випробування (ФОТО)

Ужгородець Анатолій Герей «дав бій» на Чемпіонаті світу у Лейпцігу і готується до нового випробування (ФОТО)

11-08-2017, 16:52

У липні німецький Лейпціг приймав знакову спортивну подію світового масштабу - чемпіонат з фехтування. Титуловані спортсмени та збірні країн зібралися на турнірі, щоб визначити найкращих у цьому етапі.

Серед них і фехтувальник Анатолій Герей з Ужгорода, який за підтримки закарпатського КОМІНВЕСТБАНКУ виступив у турнірі шпажистів як в особистих змаганнях, так і у складі збірної України. Як розповідає спортсмен змагання пройшли на високому рівні:

Ужгородець Анатолій Герей «дав бій» на Чемпіонаті світу у Лейпцігу і готується до нового випробування (ФОТО)«Все було у стилі німецького порядку. Змагання проходили на арені Лейпциг з купою залів, як основних так і тренувальних. 10 днів там знаходилось близько 1000 спортсменів, а також тренери, реабілітологи, уболівальники. Навіть проїзд у громадському транспорті для акредитованих учасників Чемпіонату світу був безкоштовним. Варто відмітити і професійне суддівство».

Закарпатський спортсмен у попередньому раунді особистих змагань виграв усі шість боїв своєї "пульки" і у підсумку із 7-ої позиції (35-ої загальної) напряму кваліфікувався до стадії ТАВ 64. закарпатський спортсмен у попередньому раунді виграв усі шість боїв своєї "пульки" і у підсумку із 7-ої позиції (35-ої загальної) напряму кваліфікувався до стадії ТАВ 64. На цій стадії Анатолій Герей без проблем здолав грека Савваса Каввадіаса - 15:10.

І за жеребом за вхід у 16-ть найсильніших ужгородець натрапив на партнера по збірній - Богдана Нікішина. З самого початку зустрічі ужгородець пішов у напад і, на жаль, поступався у рахунку 6:1. У другій трихвилинці Анатолій зумів не тільки зрівняти велику перевагу, наносячи уколи в одну лампу, а й спробував наблизитися до нічиєї. Втім, на досвіді Богдан Нікішин таки зміг перехитрити товариша по команді і святкувати перемогу у цій зустрічі - 15:13.

«В особистих змаганнях був готовий досить не погано і технічно, і фізично. Це довела і кваліфікація - 6 перемог у підгрупі дали змогу без проблем потрапити 1/64. Далі переміг грека і потрапив на Нікишина. Він займає 10-ту сходинку у світовому рейтингу та все ж я не одного разу виходив переможцем у наших двобоях, наприклад у квітні на домашніх змаганнях. Однак, можливо через певний дискомфорт, цього разу переміг Богдан і в підсумку я зайняв тільки 23 місце», - розповідає Анатолій Герей.

У командному ж заліку – збірна шпажистів України у складі Богдана Нікішина, Володимира Станкевича, Максима Хвороста та нашого земляка Анатолія Герея припинила боротьбу за медалі на стадії 1/4 фіналу.

В 1/16 українці виграли у - 45:32, в 1/8 фіналу Україна обіграла Казахстан - 45:32, а в в 1/4 українці програли Росії- 36:45. За 5-8 місця Україна обіграла Єгипет - 45:28, проте за за 5-е місце наші шпажисти поступилися Італії - 41:42.

А переможцями стали французькі фехтувальники, друге місце – в Швейцарії, третю сходинку посіли росіяни.

Та все ж, за словами спортсмена, поразки роблять нас сильнішими. Далі у планах Анатолія виїзд на Всесвітню Універсіаду 2017, яка проходитиме 14-25 серпня в Тайбеї, і довгоочікувана відпустка.

«Вдячний усім хто мене підтримував та зокрема й спонсору – закарпатському КОМІНВЕСТБАНКу. Бажаю усім хорошого закінчення літа, яскравих емоцій та вражень, життєвих перемог», - резюмує Анатолій Герей.