Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Другого підозрюваного у держзраді звільнено від відповідальності на Закарпатті

Другого підозрюваного у держзраді звільнено від відповідальності на Закарпатті


10-08-2017, 20:33 Другого підозрюваного у держзраді звільнено від відповідальності на ЗакарпаттіСьогодні Ужгородський міськрайонний суд задовільнив клопотання прокуратури Закарпатської області щодо звільнення від відповідальності другого підозрюваного у державній зраді.

Про це УНН повідомила речник Ужгородського міськрайонного суду Надія Гейруш.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одного з підозрюваних у державній зраді суд на Закарпатті звільнив від відповідальності
"Як вбачається з матеріалів справи, мешканці Київської області у співпраці з іноземною державою здійснювали встановлення та подальше інсценоване знищення агітаційних гасел на території проживання переважно угорськомовного населення Закарпатської області. Зазначені дії проводилися підозрюваними задля розпалювання міжнаціональної ворожнечі та дестабілізації суспільно-політичної ситуації в регіоні. На стадії досудового розслідування прокуратурою краю встановлено підстави для звільнення підозрюваних від кримінальної відповідальності за вчинене, про що відповідне клопотання надіслане до суду. Тож, судом задоволено клопотання прокуратури краю. Таке рішення обумовлене тим, що підозрювані добровільно звернулися до правоохоронців й повідомили про свій зв’язок з представниками іноземної держави", – повідомила Н. Гейруш.
Також у суді наголосили, що прокуратурою не було подано до суду обвинувальних актів відносно підозрюваних осіб, а лише надіслано клопотання про звільнення таких від відповідальності. Останнє унеможливлює розгляд судом справи по суті та засудження осіб за вчинене.
Вернуться назад