Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини > Купівля нерозмитненого авто в Україні: вартість і варіанти

Купівля нерозмитненого авто в Україні: вартість і варіанти


28-07-2017, 17:30
Купівля нерозмитненого авто в Україні: вартість і варіанти
1. Найпростіший варіант — купити авто, що вже перебуває в Україні. Для цього достатньо просто відкрити один з численних сайтів з оголошеннями щодо продажу авто, вибрати машину, віддати гроші і отримати авто з «пакетом документів».

Хто і коли ввіз це авто в Україну, чи існує в реальності в Литві (Польщі, Словенії тощо) та фірма, на яку оформлена машина, чи не перебуває вона десь у розшуку або арешті — все це перевірити при такому способі купівлі дуже складно.

2. Пригін на замовлення — найпоширеніша опція. Вартість — від 700 євро. Безліч компаній пропонують можливість вибрати авто на одному з автомобільних сайтів в Литві та інших країнах.

Людина, яка знаходиться «там», буде дивитися машини і висилати вам фото в Viber або Skype. Потім авто привезуть в Україну і доставлять в будь-яку зручну вам точку.

У цього варіанту є ще один різновид. Деякі компанії забезпечують виїзд клієнта в Литву і особистий відбір авто. Потім власник сам приганяє авто в Україну, в тому числі і перетинає на ньому кордон. Йому дають документи, які, наприклад, свідчать про те, що він є співробітником литовської компанії.

3. Є ще один варіант, який найбільше схожий на легальний.

Він практикується незначною кількістю компаній і коштує дорожче (від $1 400). У цьому випадку ви так само вибираєте авто на сайтах Литви чи інших країн, потім погоджуєте обраний варіант у Viber, і авто приганяють вам під будинок.

Різниця в тому, що машину ввозить в Україну іноземець, який працює на ту саму іноземну фірму, яка є власником автомобіля. А ви укладаєте з компанією договір про підтримку. Через рік за символічну суму в $150-200 компанія знову забезпечить перетин кордону на вашому авто, причому знову таки за кермом буде іноземний громадянин.

Джерело
Вернуться назад