Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Порошенко розповів, коли очікувати ухвалення Радою медичної, пенсійної та освітньої реформ

Порошенко розповів, коли очікувати ухвалення Радою медичної, пенсійної та освітньої реформ


14-07-2017, 15:40
Порошенко розповів, коли очікувати ухвалення Радою медичної, пенсійної та освітньої реформ
Через кілька тижнів буде завершена судова реформа, відзначив глава держави

Президент України Петро Порошенко очікує від Верховної Ради вже у вересні прийняття законопроектів щодо реформи охорони здоров'я, освіти і пенсійну реформу. Про це глава держави сказав у ході церемонії передачі службових автомобілів поліції Тернопільщини, повідомляє 5 Канал.

"Упевнений в тому, що реформи будемо продовжувати, і в перших числах вересня я очікую від Верховної Ради завершення прийнятих в першому читанні реформи охорони здоров'я, яка була схвалена і запропонована Верховній Раді на Національній раді реформ при Президенті України, реформи освіти", - сказав він.

Крім того, Президент закликав народних депутатів ухвалити в другому читанні та в цілому пенсійну реформу.

"Те, що в цьому році була підвищена мінімальна зарплата, дало нам можливість розпочати пенсійну реформу, яка вчора більшістю голосів у Верховній Раді була підтримана і де були враховані всі побажання Президента на Нацраді реформ. Очікую, що вже у вересні вона буде прийнята з урахуванням усіх побажань Верховною Радою остаточно ", - зазначив Порошенко.

Глава держави також повідомив, що через кілька тижнів буде завершена судова реформа - буде сформований новий Верховний суд.

"Я очікую також від Верховної Ради прийняття кодексів, які дозволять почати роботу Верховному суду України", - наголосив Президент.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила за основу проект пенсійної реформи.
Вернуться назад