Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Що і де робитимуть в Ужгороді сьогодні, 4 липня

Що і де робитимуть в Ужгороді сьогодні, 4 липня


4-07-2017, 13:12
Що і де робитимуть в Ужгороді сьогодні, 4 липня
Сьогодні в Ужгороді на вулиці Січових Стрільців "Закарпателектробуд" займається заміною лінії вуличного освітлення і встановленням нових світильників. На вулиці Легоцького ремонтують трансформаторну підстанцію.

Працівники "УжАгроміксу" вирізають кілька сухих дерев та гілок у Ротарі парку. У сквері ім. Героїв Майдану (біля будівлі СБУ), на набережних Незалежності, Студентській працівники косять зелені зони та прополюють квітники у місті, повідомляє прес-служба міської ради.

"AВE-Ужгород" займається ліквідацією стихійних сміттєзвалищ на вулицях Сурікова, Пестеля та Айвазовського. Також працівники підприємства косять зелені зони на площах Дружби Народів, Б. Хмельницького.

КП "КШЕП" продовжує поточний ремонт дорожнього покриття на вулиці Краснодонців.

Підрядна організація КБК продовжує капітальний ремонт тротуарів на вулиці Собранецькій (прибирання від будівельного сміття), вулиці Антонівській (влаштування покриття з ФЕМ), вулиці Закарпатській (прибирання від будівельного сміття) та капремонт Замкових Сходів.

На вулиці Болотнинській та Вакарова у рамках капітального ремонту викладають ФЕМ- плитку.

ТОВ "БК Капітальна" продовжує підготовчі роботи до облаштування тротуарів та проводить демонтаж бордюрів на площі Поштовій.

Також сьогодні тривають підготовчі роботи до капремонту внутрішньоквартальної території на вулиці Керченській, 7а, а на вулиці Собранецькій, 74 та на проспекті Свободи, 32 роблять капремонти покрівель житлових будинків.
Вернуться назад