Закарпатський кореспондент > Останні новини / Дозвілля > Вчені з'ясували, до чого може призвести хронічне недосипання

Вчені з'ясували, до чого може призвести хронічне недосипання


25-05-2017, 17:50
Вчені з'ясували, до чого може призвести хронічне недосипання
Медики рекомендують спати не менше шести годин на добу, так як в противному випадку вірогідність смерті від інсульту виростає в два рази в порівнянні зі здоровими людьми.

Дослідження проводилося на 1344 дорослих особах, відібраних випадковим чином. Середній вік випробуваних склав 49 років, 42% з них були чоловіками. Серед них медики виділили групу ризику — 39,2% учасників з високим індексом маси тіла, підвищеним холестерином і цукром у крові, а також з високим кров'яним тиском. Спостереження за ними велося протягом 16,6 років.

До кінця дослідження 22% хворих померли. Таким чином, вчені з'ясували, що ті, хто перебуває в групі ризику і приділяє сну більше шести годин щодоби, піддаються загрозі смерті від інсульту в 1,5 рази частіше, ніж здорові люди. Ті ж, хто спить менше шести годин на добу, схильні до ризику подібної смерті вже в два рази. Дослідники роблять висновки, що американці все більше жертвують годинами сну задля дозвілля, розваг і роботи. За словами вчених, це призводить до розвитку серцево-судинних захворювань.

Часте почуття неспокою і хронічна депресія можуть серйозно збільшити ризик виникнення онкологічних захворювань.

Джерело
Вернуться назад