Закарпатський кореспондент > Останні новини / Дозвілля > Вчені розповіли несподівану правду про користь соку

Вчені розповіли несподівану правду про користь соку


13-05-2017, 16:17
Вчені розповіли несподівану правду про користь соку
Експерти зазначають, що хоч сік і може мати приємний смак, але на відміну від фруктів, насправді не має користі для здоров'я.

В ході досліджень вчені пропонували одній групі людей з'їдати після прийому їжі яблуко, а інший – випити яблучного соку. В результаті перша група споживала менше калорій в день, тобто тверда їжа виявилась більш корисною.

В джерелі повідомляють, що коли людина віджимає сік, то він втрачає частину найкорисніших властивостей фруктів. Фрукти є набагато кориснішими за сік, адже шкірка яблука, насіння і м'якоть містять велику частину волокон, антиоксидантів, фітонутрієнтів, вітамінів і мінералів.

Клітковина також є корисною для вашого кишечника, вона дає відчуття ситості і уповільнює всмоктування цукру, який ви вживаєте, в результаті чого зменшуються стрибки інсуліну. Якщо ж тіло не може справлятися з потребою в інсуліні, може розвинутися діабет 2 типу.

Але коли людина п'є свої калорії замість того, щоб їсти їх, її мозок не отримує сигналу "Я ситий", як це відбувається з твердою їжею. Лікарі в джерелі радять пацієнтам жувати свою їжу, тому що люди схильні до надмірного споживання рідких калорій. Крім того, людина може відчути себе ситою відразу після випитої склянки соку, але це відчуття швидко зникає, тому що рідина швидко витікає з шлунка.

Джерело
Вернуться назад