Закарпатський кореспондент > Спорт / Останні новини > Українець виграв бронзу на етапі Кубку світу з біатлону (ВІДЕО)

Українець виграв бронзу на етапі Кубку світу з біатлону (ВІДЕО)

20-01-2017, 18:01 Сергій Семенов приносить Україні першу особисту нагороду у нинішньому сезоні кубка світу з біатлону.

Сергій фінішував третім в індивідуальній гонці в Антхольці. Семенов закрив дев’ятнадцять поспіль мішеней на чотирьох стрільбах і лише останнім своїм пострілом українець поцілив у молоко. Це завадило поборотися за цілком реальну перемогу, утім не відкинуло Сергія із подіуму.

ПОДІУУУУУУУУУМ!

Український біатлоніст Сергій Семенов здобув бронзову нагороду в чоловічій індивідуальній гонці шостого...

Опубликовано НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team 20 января 2017 г.

Попереду Семенова опинилися тільки Антон Шипулін та Мартен Фуркад.

Шістнадцятий результат показав Володимир Сємаков, завдяки чому забезпечив собі місце у масстарті на цьому етапі.