Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > В УжНУ опалювальний сезон на межі зриву (+ ДОКУМЕНТ)

В УжНУ опалювальний сезон на межі зриву (+ ДОКУМЕНТ)


11-01-2017, 15:24 Ужгородський національний університет досі не уклав договір на постачання газу в 2017 році, у зв’язку з чим ПАТ «Закаррпатгаз» ще минулого тижня мав припинити університету подачу газу.

В УжНУ опалювальний сезон на межі зриву (+ ДОКУМЕНТ)


Це означало б колапс опалювальної системи, припинення навчання студентів, роботи викладачів, персоналу тощо. Причина в тому, що керівництво УжНУ не провело тендер і не уклало договір на газопостачання, повідомив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

– З-го січня ПАТ «Закарпатгаз» офіційним повідомленням нагадало УжНУ про відсутність підтвердженого обсягу природнього газу по об’єкту споживача, – зазначає Геннадій Москаль. – І запропонувало до 10 січня самостійно відключити від газових мереж 24 водогрійні котли, попередивши, що в іншому разі транспортування газу буде припинено примусово (документ додається нижче). Однак технічні працівники УжНУ не допустили представників «Закарпатгазу» до обладнання, про що складено відповідний акт.

Після втручання ОДА газ в УжНУ подається, приміщення не замерзають, однак питання про підтверджені обсяги газопостачання досі не вирішене.

В УжНУ опалювальний сезон на межі зриву (+ ДОКУМЕНТ)

Вернуться назад