Вхiд на сайт
Авторизацiя

Чергове засідання виконкому Ужгородської міської ради: що розглядали

Чергове засідання виконкому Ужгородської міської ради: що розглядали
Сьогоднішнє чергове засідання виконкому Ужгородської міської ради розпочали із розгляду питання, яке додатково внесли у порядок денний - огодили Закарпатському обласному благодійному фонду "Благо" розміщення тимчасової споруди для надання освітніх послуг на вул.Іштвана Дендеші, 10.

Благодійний фонд займається, зокрема, підготовкою до навчання ромських дітей. Про це інформує прес-служба Ужгородської міської ради.

Програму співпраці Ужгородської міської ради та управління Державної казначейської служби України у м. Ужгороді Закарпатської області в сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів на 2018 – 2020 роки погодили на сьогоднішньому засіданні виконкому.

Протягом останніх років управлінням Державної казначейської служби України у м. Ужгороді Закарпатської області спільно з виконавчими органами Ужгородської міської ради здійснено ряд організаційних та практичних заходів, спрямованих на зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни, забезпечення належного казначейського обслуговування місцевих бюджетів, частково впроваджено систему дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство», попереджено неефективне або з порушеннями бюджетного законодавства використання коштів міського бюджету. На сьогодні в управлінні Державної казначейської служби України в Ужгороді для забезпечення обслуговування місцевих бюджетів відкрито 607 рахунків для обліку бюджетних надходжень, більше 8 тисяч рахунків для обліку видатків бюджетних установ, а до мережі місцевого бюджету включено 82 розпорядники та одержувачі бюджетних коштів.

Завданням Програми є:

- підвищення рівня захисту інформаційних систем, знань бюджетного законодавства посадовими особами розпорядників та одержувачів бюджетних коштів;

- підвищення оперативного та безпечного інженерно - технічного рівнів обслуговування;

- надання своєчасних та якісних послуг розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів м. Ужгорода;

- забезпечення органів влади та місцевого самоврядування інформацією про виконання міського бюджету для оперативного управління бюджетними коштами і на підставі цього прийняття правильних управлінських рішень;

- створення належних умов праці для спеціалістів управління казначейства та розпорядників і одержувачів бюджетних коштів шляхом фінансування з міського бюджету тих пріоритетних напрямів та заходів, які впливають на стан роботи управління казначейства, але не фінансуються або частково фінансуються з державного бюджету.

Програма розроблена на основі комплексного підходу до розв’язання проблем казначейської системи, захисту інформації, а тому визначає досягнення специфічних для міста цілей і завдань на шляху удосконалення системи, зміцнення технічної та ресурсної бази цієї роботи, недопущення пошкодження обладнання та систем зв’язку у випадках можливого повторення хакерських атак.

Фінансування Програми передбачене у розмірі 700 тисяч гривень: 300 тисяч на 2018 рік, та по 200 тисяч - на 2019-2020 роки.

У подальшому Програму внесуть ще на розгляд сесії міської ради

Кільком фізичним та юридичним особам надали дозволи проведення робіт з порушення цілісності об'єктів благоустрою тривалістю 5 діб:

- ЗУ ПрАТ “Електро” - для прокладання КЛ-0,4 Кв від ТП-207 до РЩ-0,4 Кв житлового будинку № 29 по вул. Канальній; для прокладання електричного кабелю для електропостачання житлового будинку №13 по вул. Вілмоша Ковача; для прокладання КЛ-0,4 Кв від ТП-44 до РЩ-0,4 Кв житлового будинку № 33 по вул. Капітульній.

- Гр. Слінському Л.О. для підключення будівлі гуртожитку до системи водопостачання та каналізації по вул. Франтішека Тіхого, 12б.

- Гр. Кропотову С.І. для облаштування водовідведення з прилеглої території житлового будинку № 130 по вул. Загорській.

- ПП “Віра К” для перенесення телекомунікаційних споруд в межах реконструкції будівлі по вул. Минайській, 35а.

- Гр. Повх Ю.Я. для облаштування нового окремого водопровідного вводу та каналізаційного випуску для квартири № 2 житлового будинку № 34 по вул. Андрія Новака.

- ФОП Пуравець В.В. для проведення капітального ремонту гідроізоляції фундаментів будівлі ПАТ “Укртелеком” на пл. Кирила та Мефодія, 4.

- Гр. Феєр Н.М. для облаштування водопостачання та водовідведення кафе по вул. Закарпатській, 34б.

Строком початку робіт день вважається офіційне повідомлення департаменту міського господарства про виконання робіт. Термін дії рішення - 30 днів з дати його прийняття.

Одному заявнику - громадянину Дробок М.І. - відмовили у дозволі через відсутність підтвердження відновлення покриття.

Керуючись законодавством України, розглянувши клопотання будинкового комітету «Бородіна 14» та висновок КП «Архітектурно-планувальне бюро» про відповідність самовільно перепланованих приміщень будівельним нормам та технічним умовам, виконком міської ради вирішив надати нежитловому приміщенню № 314 «ф» статус житлового у гуртожитку на вул. Олександра Бородіна, 14.
КП «Архітектурно-планувальне бюро» повинно внести відповідні зміни у технічну документацію на будівлю та зазначене приміщення, БК «Бородіна 14» зі свого боку має переукласти договір найму житлового приміщення.

Ще одним рішенням члени виконкому дозволили перевести житлове приміщення у нежитлове по вул. Собранецькій № 28 кв. 1 у м. Ужгород, загальною площею 47,2 кв.м, яка належить на праві приватної власності Бокшан Ніколетті Томашівні. Функціональне призначення – розміщення торгово-офісних приміщень.
Власник має укласти договір з департаментом міського господарства про сплату грошової компенсації в цільовий соціально-економічний фонд розвитку міста; укласти з відповідними організаціями угоди про оплату комунальних послуг та експлуатаційних видатків, пов’язаних з утриманням будинку та прибудинкової території протягом місяця з дня отримання копії рішення; оформити документи на право користування земельною ділянкою згідно з вимогами чинного законодавства.

Також члени виконкому затвердити перелік актів списання багатоквартирних житлових будинків із комунального балансу міста - на вул.Степана Руданського,3, Романа Шухевича, 12а, Загорській, 170 та Шумній, 49. Департамент міського господарства повинен зняти багатоквартирні житлові будинки з балансу в установленому законом порядку, ТОВ «Хаус Менеджмент Групп», ТОВ «Підзамок» та ТОВ «Управління житлом» зняти багатоквартирні житлові будинки з обслуговування. Голови правлінь ОСББ «Руданського-3», ОСББ «Романа Шухевича 12А», ОСББ «Загорська 170» та співвласники будинку № 49 по вул. Шумній мають забезпечити належне утримання спільного майна багатоквартирного будинку: прибирання прибудинкової території; прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі; технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, зливової каналізації; дератизацію та дезінсекцію; обслуговування димових та вентиляційних каналів; технічне обслуговування мереж електропостачання та електрообладнання; проведення поточного ремонту.

Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: