Вхiд на сайт
Авторизацiя

Сесія Ужгородської міськради: за що проголосували депутати?

Сесія Ужгородської міськради: за що проголосували депутати?
Сьогодні, 15 травня, відбулася сесія Ужгородської міської ради. Традиційно на заході розглянули ряд важливих рішень.

Розпочалася сесія Ужгородської міської ради. На початок засідання зареєструвалися 33 депутати.

Підтримали депутати проект рішення про приєднання Ужгородської міської ради до ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання». Ініціативи ЄС спрямована на підтримку місцевого економічного розвитку шляхом сприяння економічному зростанню і створенню робочих місць, налагодження партнерських відносин між муніципалітетами та приватним сектором і громадянським суспільством.

Також депутати уповноважили Ужгородського міського голову Богдана Андріїва від імені територіальної громади міста підписати заявку на участь в Ініціативі «Мери за економічне зростання».

На сьогоднішньому сесійному засіданні депутати міської ради підтримали зміни до Програми розвитку туризму та формування позитивного інвестиційного іміджу м. Ужгород на 2018-2022 роки - для якісного виконання заходів Програми, активізації презентаційної діяльності у туристичній, інвестиційній та зовнішньоекономічній сфері.

Проект не потребує додаткового фінансування.

Внесли сьогодні на сесії і зміни до комплексної Програми профілактики та протидії злочинності в Ужгороді на 2017 – 2020 роки. Зокрема, програму доповнили наступним пунктом: « 8.7. Проведення заходів з енергозбереження та модернізації системи електроживлення будівлі Ужгородського відділу поліції, заміна віконних та дверних блоків, проведення внутрішньої електромережі».

Сесія Ужгородської міськради: за що проголосували депутати?


Для реалізації цих заходів передбачать у бюджеті міста 500 тисяч гривень.

Також депутати затвердили зміни до розподілу видатків міського бюджету Ужгород на цей рік. Змінено, зокрема, деякі показники в додатках – капітальні видатки та перелік об'єктів, а також затверджено перелік місцевих (регіональних) програм, до яких вносяться зміни у фінансування році за рахунок коштів бюджету Ужгорода та субвенцій із державного та обласного бюджетів. За рішення проголосували 26 депутатів.

Враховуючи грантовий проект транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна, депутати міської ради підтримали внесення змін до Програми зміцнення матеріально-технічної бази міського центру первинної медико- санітарної допомоги на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням VIII сесії міської ради VII скликання 29.11.2016 №443. А саме передбачили на 2018 рік 1 млн. 650 тис. грн.

Програма була розроблена для забезпечення доступної кваліфікованої медичної допомоги кожному ужгородцю, враховуючи сучасні вимоги до оснащення матеріально-технічної бази, а саме - придбання медичного обладнання та господарського оснащення тощо.

Ще одні зміни, за які проголосували депутати Ужгородської міської ради, стосувалися Програми розвитку земельних відносин у м. Ужгород на 2017-2019 роки".

Тут Додаток 2 до рішення "Розрахунок потреби коштів на реалізацію Програми у 2017-2019 роках" виклали в новій редакції згідно з додатком. Зміни стосуються придбання земельних ділянок, на яких розташоване соціальне житло.

Загалом на цей рік програмою передбачено 8 млн. 99 тис. грн. на інвентаризацію земель міста, розробку та затвердження плану земельно-господарського устрою, встановлення та винос меж міста Ужгород (на місцевості, в натуру) з каталогом координат їх поворотних точок, оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки комунальної власності (в тому числі під об’єктами комунальної власності) та підготовка лотів до проведення земельних торгів (аукціонів), здійснення заходів державної реєстрації земельних ділянок та прав на них, розроблення землевпорядної документації, придбання земельної ділянки для облаштування нового кладовища.

Змінили сьогодні на сесії і розрахунок потреби коштів на 2018 рік із впровадження Програми комплексного забезпечення містобудівною документацією Ужгород.

Цього року передбачається подальша робота над розробкою детальних планів територій міста, а також планується проведення змін до генерального плану міста та проведення експертизи містобудівної документації, що потребує збільшення розміру кошторисних призначень та змін у розрахунок потреби коштів на 2018 рік.

Тож загалом 8 млн. 170 тис.грн. передбачили на розробку детальних планів територій, внесення змін у містобудівну документацію, виготовлення картографічної основи масштабу 1:5000 на місто Ужгород, топогеодезичні та фотогеодезичні роботи, створення та впровадження містобудівного кадастру, проведення архітектурних конкурсів, виплату премій переможцям, виплату заохочувальних премій учасникам архітектурних конкурсів, внесення змін до генерального плану міста, експертизу містобудівної документації (внесення змін до генерального плану міста).

Сесія Ужгородської міськради: за що проголосували депутати?


Річний план діяльності Ужгородської міської ради та виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік сьогодні на сесії доповнили ще двома пунктами:

– Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду (для врегулювання порядку проїзду пасажирів та оплату за це, порядку обігу електронного квитка, взаємовідносин перевізників, пасажирів та оператора, їхні права та обов’язки при наявності автоматизованої системи обліку оплати проїзду);

– Про затвердження Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом у м. Ужгород (для врегулювання порядку проїзду пасажирів і його оплати, прав та обов’язків пасажирів, взаємовідносин перевізників усіх форм власності, пасажирів та інших осіб, які будуть задіяні у процесі організації пасажирських перевезень і надання транспортних послуг, їхніх прав та обов’язків, враховуючи особливості транспортної інфраструктури).

За інформацією прес-служби
Ужгородської міськради


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: