Вхiд на сайт
Авторизацiя

Хто ж здобуде головний трофей Чемпіонату Закарпаття з хокею? (ФОТО)

Цими вихідними на льодовій арені «IceLand-Ужгород» знову змагалися представники зимового спорту в рамках півфінальних матчів чемпіонату Закарпаття з хокею.

У підсумку після зіграних двох етапів чемпіонату Закарпатської області, турнірна таблиця виглядає наступним чином:

1 місце - ХК "Синевир", 2 - ХК "Спартак", 3 зайняли ХК "Шахтарські барси" та 4 - ХК "Ужгородські вовки"

Тож у відповідності до регламенту змагань у стикових півфінальних матчах зустрічалися 1-4 місце, та 2-е з 3-м. Грається до 2 перемог. У разі якщо за підсумками 2 матчів - нічия, одразу ж грається додаткова гра 2 періода по 10 хвилин.

Цими вихідними визначився перший фіналіст чемпіонату. Ним став ХК "Спартак". Команда обіграла "Шахтарських барсів" з рахунком 5:3 та 6:4.

Сенсаційною перемогою "Ужгородських вовків" закінчилася перша півфінальна гра підопічних Андрія Максимовича з «Синевиром». Граючи в якості аутсайдера з лідером турнірної таблиці, команда впевнено перемогла суперника з рахунком 3:1.

Друга півфінальна гра між командами "Ужгородські вовки" та "Синевир" відбудеться 8 лютого та обіцяє бути напрочуд цікавою.

Фінальні поєдинки за 1 та 3 місце відбудуться 14-15 лютого. Відповідно до регламенту змагань вони також гратимуться до двох перемог.

Інтрига триває. Хто ж здобуде головний трофей в Чемпіонаті області з хокею?