Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на тиждень: у Раків – труднощі на роботі, у Водоліїв – оригінальні знайомства

Гороскоп на тиждень: у Раків – труднощі на роботі, у Водоліїв – оригінальні знайомства
Гороскоп на тиждень з 1 по 7 квітня для всіх знаків зодіаку від астролога передає Сьогодні.

Гороскоп на тиждень: ОВНИ
Життя розквітає, енергопотенціал зашкалює. Втім, слід вчасно ставити кордони своєму індивідуалізму. Ніхто не забороняє вам самовиражатися і діяти на свій розсуд, але це прагнення повинно мати чіткі межі і не провокувати навколишніх і керівний персонал на негатив. Шеф дуже вимогливий і суворий, ваші зловживання його тільки спровокують до пресингу. Хочете фінансової незалежності? Тоді приборкайте гордовите самосвідомість і працюйте багато і наполегливо. Сумлінно виконуйте взяті зобов'язання, нікого не підводьте, на службові привілеї не розраховуйте. Кар'єрне сходження поки-що заблоковано, але це не привід трудитися абияк. Або міняти місце роботи. Якщо здається, що десь знайдете краще – це ілюзія. Наступите на ті ж граблі. З 4 по 6 квітня для вдалі дні. 7 квітня – кризовий день.

Гороскоп на тиждень: ТЕЛЬЦІ
Ви чарівні милашки, ласа приманка для протилежної статі. Але пускатися в розважальний романтичний вояж не можна. Зараз доцільно перебувати в тіні, потужну творчу енергію грамотно реалізовувати в лещатах примусових обставин. Де вас доля "пришвартувала", там і перебувайте. Спокійно, без нарікань виконуйте те, що потрібно, сумлінно вирішуйте чужі проблеми. А паралельно підводьте підсумки року, розкладаючи по поличках отриманий досвід. Робіть висновки, працюйте над помилками, допущеними в минулому. Викорінюйте накопичені образи, прощайте кривдників. І нікого не намагайтеся вчити, а до чужих умовлянь ставитеся спокійно, без роздратування або відчаю. Своя думка найправильніша. Уникайте претензій, маніпуляцій, ворожі чвари неприпустимі. Прагніть до консолідації в будь-якому партнерстві, займайтеся благодійністю і бережіть сімейне вогнище – це запорука особистого щастя.

Гороскоп на тиждень: БЛИЗНЮКИ
Розраховувати на інших зараз не варто. Робіть ставку на власні ресурси, утихомиривши споживчі апетити. І в жодному разі не беріть в борг. Ви прекрасний фахівець, майстер на всі руки і можете добре заробити. Місце оптимальної самореалізації та популярності – дружня сфера. Тут можна заповнити дефіцит спілкування. Станьте зразковим благородним другом, дорожіть побратимами по духу, з якими вас об'єднують спільні цінності. У шлюбі узгодження протилежних думок, звичок, смаків пройде успішно, якщо ви однодумці і дивіться на світ в одному напрямку. Не конфліктуйте через брак грошей, дружно господарюйте в будинку (тут ви спонсор), не розраховуючи на прибуток партнера, у нього суцільні витрати. Допоможіть партнеру не переплутати економність зі скупістю. Чорна збиткова смуга триватиме до 7 липня.

Гороскоп на тиждень: РАКИ
Атмосфера вкрай наелектризована, умови для кар'єрного росту складні. Якщо ділові відносини дали тріщину, то "розбитих горошків" потім не склеїти. Нестримне бажання відновити або утриматися на кар'єрному плаву – ось ваш двигун, на нього і покладайтеся. Конкурентів не "драконьте", уникайте будь-яку ціну відкритих зіткнень. Тим, хто в шлюбі, думки про розлучення слід гнати геть: з 9 березня по 7 липня це дуже "спокуслива", але насправді руйнівна тема. У вас широке коло старих знайомих, приятелів, колег з якими можна успішно співпрацювати, керуючись власними інтересами. Долі дітей та коханих змінюються, вимагаючи вашої безпосередньої допомоги. 2 і 3 квітня – вдалі дні. 7 квітня – кризовий день.

Гороскоп на тиждень: ЛЕВИ
Впевнено "руліть" і пам'ятайте, що за будь-які дії відповідальність лежить на вас персонально! На щастя, публічний імідж на висоті, адже ви перебуваєте в оточенні людей високої духовної культури, що сприяють розвитку, що робить вас мудрішими, більш досконалий. На роботі грозова пора, тому любите свою справу (бізнес), професію і трудіться з властивим вам прагматизмом. Матеріальний стимул є, і це чудовий двигун, у вас чимало потреб та ідей, які для реалізації вимагають великих фінансових коштів. Лівих підробітків уникайте, трудові перевантаження чреваті хворобами. Доцільно як піклуватися про сім'ю, побут, так і регулярно подорожувати, ваш світогляд вимагає регулярного підживлення враженнями. З 4 по 6 квітня вдалі для вас дні.

Гороскоп на тиждень: ДІВИ
Як знайти золоту серединку, щоб збалансувати "свої-чужі" інтереси, матеріальні блага? Завдання вирішальне, і хоча можна розбагатіти за рахунок ділового співробітництва, компаньйонів, вам все-таки нахабно "банкрутити" їх не слід. Домовляйтеся, пускаючи в хід практичні аргументи. Зараз вам дано розкрити будь-яку таємницю (в справі, людині) і вивести на чисту воду хитрунів і шарлатанів. Робіть все тихо, уникаючи публічних виступів. На любовному фронті негативна провокаційна смуга, невіра в душі, злість. Ваше серце тимчасово захолонуло, але воно здатне любити! Відродження відносин з партнерами триває на тлі спільних інтересів. Вчасно всюди розплачуйтеся, уникаючи накопичення боргів (моральних, матеріальних).

Гороскоп на тиждень: ТЕРЕЗИ
Триває іспит на уміння створювати ділові союзи, співпрацювати з людьми, жити в гармонійному шлюбі. А оскільки ви талановитий дипломат від природи, тому здатні гармонізувати складні взаємини і крокувати в ногу з партнерами, які зараз дуже сильні, авторитетні і прогресивні. Пам'ятайте: вони для вас перш за все вірні друзі, що розділяють духовні цінності. І якщо страждають гординею, знайдете сили їм допомогти її викорінити. Це запорука успіху. Догоджайте запитам домочадців, дбайте про родину, тут панує атмосфера антагонізму, латайте "дірки" в психологічній домашній аурі благочестям. Тим, хто тікає від домашніх проблем – їх примножує. Ваш внутрішній світ повинен бути наповнений світлом добра і любові на зло всім негараздам. 7 квітня – кризовий день.

Гороскоп на тиждень: СКОРПІОНИ
Ви невтомні бджілки – трудівниці, службовий авторитет на висоті, презентація особистості йде з розмахом. Магія вашого впливу колосальна, ніхто не переплюне. Якщо додасться додаткових повноважень, то не відмовляйтеся, наполегливо тягніть робочий віз, подужаєте! І грошей заробите. Ліві підробітки теж дозволені. Ваша професія повинна відповідати прогресивним запитам суспільства, черпайте тут натхнення і заробляйте гроші. В контактній сфері проявляйте обережність, дружити з ким попало, відкриваючи душу, небезпечно. Пхати носа в чуже просо теж не слід. Фільтр: зайвий інтерес, інформаційний мотлох є отруйним для духовного розвитку. А ось в шлюбі саме час для створення любовної ідилії, усунувши тріщину у відносинах

Гороскоп на тиждень: СТРІЛЬЦІ
Ви на гребені натхнення, таланти розквітають, творча самореалізація йде активним темпом. Завзято працюйте, але майте на увазі: конвертувати творчі досягнення в великі матеріальні статки не вдасться. Якщо пристрасні бажання зашкалюють, то вра^-^те: не все, що хочеться, треба задовольняти. Закоханих це стосується перш за все, свято в серці повинен проходити без егоїстичних "палиць", на альтруїстичних акордах. Вчасно ховайтеся в підпіллі, щоб зберегти благодатні паростки щастя, які в'януть під публічним впливом. Ваш рейтинг росте в самоті. Подавайте милостиню нужденним, нікого не ображайте, великодушно прощайте тих, хто оступився. Відсутність всепрощення може перекрити канал удачі. Налаштуйте струни своєї зрілої душі на мелодію беззлобія, лагідності і любові. З 4 по 6 квітня вдалі дні.

Гороскоп на тиждень: КОЗЕРОГИ
Триває новий етап взаємин в шлюбі, з шефом, діловими компаньйонами, батьками, домочадцями. Якщо бути генералом в сімейному гарнізоні подобається, то це нормально. Направте основні зусилля для вирішення сімейних проблем, облаштування побуту, щоб перетворити рідний дім (позбувшись бардака) в затишний рай. Підтримка і опора домочадців, дітей, коханих дає вам колосальні можливості, але ваш егоцентризм може все пустити під укіс. Потім доведеться кусати лікті, але шанси будуть втрачені безповоротно. На жаль з 9 березня по 7 липня ви служите мішенню для бомбардування сил, які затьмарюють розум, штовхаючи на шлях гордині. Будьте пильні, уникайте несприятливої атмосфери, фільтруйте інформацію. Зараз у вас спотворений світогляд, світ бачиться в збочених фарбах. Тому спілкуючись з негативними людьми, ризикуєте стати "мочалкою" для вбирання негативної енергії з витікаючими звідси наслідками. Втім, крила взаємної любові в шлюбі ростуть інтенсивно, тому все складеться добре. Брати, сестри, сусіди, однокурсники, духівники, психологи – ось ваші вірні надійні друзі та покровителі у цьому році. Відновіть з ними відносини і підтримайте один одного.

Гороскоп на тиждень: ВОДОЛІЇ
Сфера контактів активізується, соціум гостинно відкриє обійми, вдасться зав'язати чимало оригінальних знайомств. Цікавтеся всім, будьте в курсі всіх новин. Допитливість, потреба в новій інформації активізує ваші життєві арсенали. Але не всім довіряйте, навколо маса брехунів і шахраїв. Ховатися в "черепашку" собі на шкоду, зло причаїлося там, де темно, штовхаючи вас до "самоліквідації". Йдіть туди, де світло, весело і шумно, там сяє сонце добра і любові, яке знешкодить всю нечисть в душі. У бізнесі, кар'єрних устремліннях, професійному зростанні спирайтеся на старих друзів (деякі з'являться з минулого), і власні потаємні бажання. Розширюйте межі ділових володінь (до листопада), тут ви вийшли на пік зростання і удачі. Важелі співпраці в ваших умілих руках повинні працювати бездоганно. Владою не впивайтеся, з плеча не рубайте, останнє слово завжди за партнерами. Вони капітани на судні.
4-6 вдалі дні.

Гороскоп на тиждень: РИБИ
Вам всі раді, всюди зустрічають з любов'ю і симпатією. Енергопотенціал, що б'є невичерпним ключем, багаті особисті навички, професійний досвід слід направити в русло збагачення (матеріального і духовного). Не пропустіть вигідні ділові пропозиції, зробіть ревізію доходів і витрат, все раціонально розподіліть, виходити за рамки сімейного бюджету протипоказано. Втім економити на собі не варто. Увага шлюбним парам, якщо чаша подружнього щастя спорожніла, це не привід для розлучення. А випробування на духовну зрілість. То нечистий розставляє підступні тенета, щоб охолодити ваше серце через відсутність взаємності. Любіть безоплатно, не чекаючи віддачі. Ця смуга триватиме до 7 липня. До листопада ви улюбленці долі, поспішайте залагодити всі проблеми, що накопичилося в минулому, усунути перешкоди. Небеса пошлють спонсора, адвоката, юриста, благодійника.
2-3 вдалі дні.

Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: