Вхiд на сайт
Авторизацiя

Вакансії: Закарпатська обласна філармонія оголошує конкурс

Вакансії: Закарпатська обласна філармонія оголошує конкурс
Відомий осередок культурного життя обласного центру Закарпаття і всього краю запрошує фахівців до співпраці.

Комунальний заклад "Закарпатська обласна філармонія" Закарпатської обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Режисер філармонії
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: повинен знати чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; теорію та практику режисури й акторської майстерності; основи сценічного і музичного оформлення, вокального, хорового й хореографічного мистецтва; досвід роботи вітчизняних та світових закладів культури.

Артист камерного оркестру: скрипка (1 шт.од.)
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: відмінні музичні здібності, високий рівень техніки та музичної культури виконання, досконале володіння навичками читання оркестрових партій з листа.
Кандидати повинні: виконати сольний твір (концерт 1-а або 2-3 частини) і віртуозну п'єсу, читка з листа партій із репетуару коллективу на вибір комісії.

Керівник художній Ансамблю "Закарпатські візерунки"
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Магістр – без вимог до стажу роботи, спеціаліст – стаж роботи за професією не менше 5 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: лідерські навички й уміння планування і організації всього комплексу творчої діяльності колективу; визначення загальної художньо-творчої концепції та перспективи творчої діяльності колективу у загальній концертній діяльності закладу; бачення формування репертуарного плану колективу, його виконання і актуальності як фактору успішної концертно-виконавської діяльності фольклорного колективу; забезпечення художньої якості й актуальності репертуару колективу, що сприяє формуванню та задоволенню сучасних потреб населення в отриманні культурно-мистецьких послуг.
Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; чинні нормативні акти, що регулюють творчо-виробничу діяльність закладу культури; основи авторського та трудового законодавства України; правила і норми охорони праці, пожежної безпеки та виробничої санітарії; методику роботи з вокально-хореографічним колективом і малими ансамблевими формами; методику вивчення твору із виконавським колективом; методику роботи й актуальність репертуару; основи теорії та методики роботи над народно-сценічним танцем, акторської і музично-виконавської майстерності; особливості проведення різноманітних форм концертно-виконавської діяльності; правила ділового етикету та спілкування.
Умови конкурсу:
1. Розробити перспективний репертуарний план колективу на 1 рік.
2. Розробити план творчої роботи і визначити основні напрямки розвитку колективу та підвищення його конкурентоспроможності.
3. Співбесіда з питань фаху, історії музичної культури й менеджменту.

Балетмейстер-постановник Ансамблю "Закарпатські візерунки"
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), магістр – без вимог до стажу роботи, спеціаліст – стаж роботи за професією не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: повинен знати: основи сценічного та музичного оформлення; класичну, сучасну й народну хореографію; роботу з партитурою і клавіром хореографічного твору; чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; теорію і практику хореографії й акторської майстерності. Практичний досвід виконавської майстерності та досвід постановочної роботи.
Умови конкурсу:
1. Представити у записах на електронних носіях створені хореографічні постановки народно-сценічного танцю, хореографічні постановки народно-стилізованого танцю.
2. Співбесіда з питань фаху, історії хореографічного мистецтва та менеджменту.

Артист соліст-вокаліст Ансамблю "Закарпатські візерунки": тенор – бас (1 шт.од.), сопрано – альт (1 шт.од.)
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: відмінні музичні здібності, високий рівень виконавської майстерності, володіння народною вокальною манерою, добрі навички читання партій з листа, артистичність.
Кандидат повинен виконати українську народну пісню та романс (на вибір конкурсанта).

Артист балету Ансамблю "Закарпатські візерунки": чоловіки – 4 шт.од., жінки - 4 шт.од.
Кваліфікаційні вимоги для претендентів: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: добрі музичні та сценічні здібності, висока виконавська хореографічна майстерність, володіння основами класичного та народного танцю, яскрава творча індивідуальність.
Кандидат повинен: виконати фрагмент сольного народного танцю, продемонструвати хореографічні трюкові елементи.

Концертмейстер (баян) Ансамблю "Закарпатські візерунки"
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: відмінні музичні здібності, високий рівень техніки та музичної культури виконання, досконале володіння навичками читання нот з листа, яскраві музичні і сценічні здібності; висока професійна кваліфікація; досвід концертмейстерської й ансамблевої роботи з артистами.
Кандидати повинні: виконати два різнохарактерні віртуозні твори, читка нот з листа на вибір комісії.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі:
- заява про участь у конкурсі у довільній формі.
До заяви додаються такі документи:
- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
- копія документа, що посвідчує особу;
- копію трудової книжки (за наявності);
- копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
- додаткова інформація стосовно освіти, участі у конкурсах, досвіду роботи професійного рівня і репутації за бажанням.

Кінцевий строк прийняття заяв про участь у конкурсі та інших необхідних документів – до 13 лютого 2018 року.
Дата і місце проведення конкурсу: 16 лютого 2018 року, м.Ужгород, пл.Театральна, 10, Закарпатська обласна філармонія, малий зал.
Конкурс проводиться у два етапи:
- перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 16 лютого 2018 р., 10.00.
- другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: 16 лютого 2018 р., 11.00.

Документи приймаються за адресою: м.Ужгород, пл.Театральна, 10, КЗ "Закарпатська обласна філармонія" Закарпатської обласної ради (секретар конкурсної комісії) або на електронну пошту mail@philarmonia.uz.ua.
Довідки за телефонами: (0312) 61-33-22, 63-05-44.

Витрати конкурсантів на проїзд, оренду житла не повертаються. При прийомі на роботу житло не надається. Форма працевлаштування – контрактна, – інформує дирекція Закарпатської обласної філармонії.

Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: