Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на 28 cічня – 3 лютого: що потрібно знати, щоб тиждень був вдалим

Гороскоп на 28 cічня – 3 лютого: що потрібно знати, щоб тиждень був вдалим
Гороскоп на тиждень для всіх знаків зодіаку підготувала астролог Любов Шехматова. У зв'язку з затемненням Місяця (31 січня о 15:31), події тижня зумовлені кармічно.

Це час публічної гласності, розкриття інформації, яка тривалий час була прихована. Конфлікти досягнуто апогею, втім, ви маєте шанс як розірвати відносини, та й об'єднатися зусиллями, почавши все з чистого аркуша. Що раніше сіяли, то і пожнете. Одні знайдуть, другі втратять. Проявляйте розважливість, залізний самоконтроль, рішення в емоційному пориві чреваті фатальними руйнуваннями. Але якщо готові спалити мости і бажання зріло давно, але обставини гальмували, то рвіть без жалю.
Найголовніше – приділіть увагу тим, хто вам дорогий, огорніть їх турботою і любов'ю. Тельці, будьте пильні, ви в сейсмічній зоні! Ламати – не будувати! Слухайте голос люблячого серця.

ОВНИ
Соціум, дружні відносини – ось територія успішної самореалізації. Братського полку прибуде, відновляться давні приятельські зв'язки, тому в колі союзників і однодумців будете відчувати себе, як риба у воді. Станете неформальним лідером і зможете направляти колективну енергію в русло власних інтересів. За плотськими пристрастями не біжіть, ваш ідеал – особистість з родинним світоглядом, яка відповідає особистим духовним прагненням. Це запорука міцного подружнього тандему, де партнер – це друг і коханець. На роботі реалізуйтеся як фахівець, уникайте посадових зловживань, не піддавайтеся на провокації. Слід берегти професійне реноме, як зіницю ока. Бо ляпсуси, помилки, які колегам зійдуть з рук, вам – ніколи!

ТЕЛЬЦІ
Ви "розп'яті" на хресті відповідальності. Сім'я, робота, партнерство поглинають надто багато сил, але їх достатньо, основне завдання – гармонізувати себе і всюди встигнути. Якщо вами рухають кар'єрні амбіції – це чудовий тонік для професійного вдосконалення, успішної реалізації природних обдарувань. Вас будуть цінувати за творчу оригінальність, вміння злагоджено працювати в команді. Вчіться правильно керувати і підкорятися. Є шанс спокусити колегу і закрутити службовий роман. Тимчасовий. Зараз ризикувати благополуччям сім'ї небезпечно. Тут наелектризована атмосфера, не побийте горшки з благовірними, віддайте їм кермо влади. Зараз під рідним дахом розгортаються доленосні події (житло, оренда), в особистому житті настає переломний етап.

БЛИЗНЮКИ
Траєкторія духовного розвитку досягла піку. Напрацьований досвід безцінний, формує вищу особистість. Усередині вчіться, пізнавайте світ і неодмінно діліться духовним багатством. Підказуючи, навчаючи мудрості інших, ви вчитеся самі. Зараз будуть вабити високі матерії, все оригінальне, нетрадиційне, пристрасть пізнати загадковий світ незбагненного – величезна. Що позитивно відіб'ється на світогляді, допоможе знайти відповіді на багато питань, зрозуміти свою місію. Краще уникати нервових і фізичних перевантажень, війни інтересів. Охоче йдіть на контакт з тими, хто припав до душі, раптове знайомство може стати ключем до дверей в щасливе завтра. Ну а якщо з кимось із приятелів розлучилися, так потрібно. І пам'ятайте: любов плюс духовна єдність у шлюбі – найміцніший цемент. Зараз це проявиться максимально, проаналізуйте і усуньте промахи.

РАКИ
Дисбаланс бажань і можливостей несе фатальні наслідки. Ризикуєте збанкрутувати. Будь-які фінансові ризики небезпечні, якщо не маєте надійного матеріального тилу. Кредитів брати не можна. Те, що вам належить – отримаєте. Борги (моральні, матеріальні) слід повернути. Приструнити невгамовне полум'яне "хочу", у всьому потрібна міра. Так, у партнерів (ділових, шлюбних) багатий арсенал ресурсів, тому можна їх "розкуркулити" (розумно!) і плідно співпрацювати, віддавши кермо влади. Нехай рулять, а ваше завдання – без амбіцій піти назустріч вимогам і виконати, взяті на себе зобов'язання. Зараз сенс буття полягає в глибокому усвідомленні вищого покликання в партнерських відносинах. Виховуйте в собі щедрість і благородство, віддаючи ви не втрачаєте, а купуєте.

ЛЕВИ
Ви переходите на новий виток розвитку і повинні гармонійно вписатися у вимоги реальності, щоб зробити потужний стрибок вгору завдяки накопиченим потенційним ресурсам. Час реанімувати і зміцнити партнерські узи (ділові, шлюбні). Увага самозакоханим егоцентричним Левам: граєте з вогнем. Слід дбати про членів сім'ї, покращувати домашній добробут. Оазис щастя і благодаті – під рідним дахом. Думки про розлучення, якщо вас об'єднує любов, женіть геть. Рубаючи зопалу, в пориві емоцій, допустите помилку – назад вороття не буде.

ДІВИ
Ящик Пандори відкриється, все негативне, загнане в підсвідомість постане, як на долоні. І вжахне. Пливіть за течією подій (кармічних), сумлінно виконуйте все, що від вас вимагається, займайтеся благодійністю і не намагайтеся диктувати свою волю. Камінь накопичених емоцій, створений власними страхами і фантазіями, самообманом в кінці кінців спаде з душі, давши можливість дихати на повні груди. В результаті здоров'я покращиться. Якщо тягнете непосильний тягар трудових обов'язків заради грошей, його також слід залишити. Партнери (шлюбні, ділові), домочадці для вас кращі вчителі, заступники, натхненники. Завдяки їм ви тверезо мислите, маючи на все власне стійка думка. Хизуватися не слід, але в моменти непорозумінь сміливо йдіть ва-банк!

ТЕРЕЗИ
Танець любові в розпалі, ваш партнер – це один і коханець в одній ролі. "Вальсуючи", насолоджуйтеся серцевою гармонією, публічною популярністю. Ви здатні на унікальні акторські перевтілення, покликані активізувати в людях тільки прекрасні струни душі. Зараз минуле і майбутнє єдине. Йде інтенсивна підзарядка життєвого акумулятора позитивною енергією. Закривайте відпрацьовані програми (в сфері любові, дружби), ставте крапку, звільняючи місце для нових енергій. Попереду райдужні захоплюючі перспективи. Процес корекції майбутнього в розпалі! Грошима можна смітити заради щастя інших (і себе не обділяйте), адже в цьому році дається з лишком благ, якими слід неодмінно ділитися.

СКОРПІОНИ
розриваючись між будинком і роботою, тримайте руку на сімейному пульсі, тут джерело сил і творчого натхнення. Але і про кар'єрні, професійні плани не забувайте. Це доленосне завдання. Прагніть до високого статусу в суспільстві. Доброзичливість, дружня консолідація з рідними, посилить авторитет, створить братську ідилію в будинку. Ви духовний моноліт в сім'ї і матеріальний інвестор! У соціумі будьте ініціативними, тут ваш престиж досяг апогею, всі дороги відкриті, перешкоди можна подолати. Уміло натискайте на владні важелі і рухайтеся до мети, сміливо впроваджуючи власні ідеї, але з урахуванням чужих запросивши, інтересів. Тоді всім буде добре.

СТРІЛЬЦІ
Пошуки сенсу буття, "перевірка на міцність" духовних принципів і власної системи цінностей полягають в умінні знайти спільні точки зору з малознайомими людьми на тлі єдності ідеалів, духовних інтересів. Це дозволить зберігати високий моральний ценз. В результаті давні випадкові знайомства, здатні перерости в серйозну дружбу, а від деяких доведеться позбутися. Вони себе вичерпали. Спирайтеся на прогресивних, з високим рівнем духовної культури людей. Зараз ви маєте високим енергопотенціалом, сили б'ють через край (жінки Стрільці сексапільні, запальні). Головне ставити перед справжню гуманну мету. Таємні покровителі вас усередині оберігають, а підступні приховані вороги, що допікали останнім часом, вже в зоні видимості і вам їх витівки вже як з гуся вода. З відкритим злом боротися легше.

КОЗЕРОГИ
Моральна цитадель (ідейні переконання, благі наміри) піддаються серйозному випробуванню. Якщо вами керує вигода, не намагайтеся обдурити недосвідчених або довірливих партнерів. Робіть все чесно, на законних підставах, тоді виграєте. І розплатіться з боргами. Тема неоплачених боргів є фатальною. Знехтувати нею – знеструмити на майбутнє джерела прибутку. Якщо щось дуже хочеться, зважте всі "за" і "проти", перш за все усмиріть егоїстичне "Я". Тоді щасливий скринька відкриється.
Будьте самокритичні, тримайте своє славне публічне реноме на висоті, дорожіть дружбою з людьми. Уміння бути другом і покровителем насамперед демонструйте на власному прикладі. Тоді чаша особистого щастя не спорожніє. Любіть і поважайте вірних друзів.

ВОДОЛІЇ
Ваше місце на передовій, але боятися не слід, ви невразливі. Демонструйте героїчні чесноти: це не комедійний фарс, а зовнішній прояв багатогранного внутрішнього світу. Також доказ того, що ви не ліліпут, а Гуллівер по духу, мудра особистість, якій дана висока місія – управляти чужими долями, бути золотим майстром своєї справи, блискучим професіоналом. І ця манна не дармова, а зароблена важкою і творчою працею на ниві співпраці. Збирайте врожай! Намагаючись випнути, стати найкращими, ви демонструєте природний порив, мотивований глибинними трансформаційними процесами! Бути наодинці не можна. Ви чарівні, серце переповнене незатребуваними почуттями. Щомиті буття – це свято, акумулятор щастя в парі із супутником. Розрив уз несе фатальний наслідок, не наробіть зопалу дурниць!

РИБИ
Збавте життєвий темп і пливіть за течією обставин, усуваючи допущені помилки, щоб уникнути саморуйнування. Яскраво відкриваються тіньові сторони особистості, "скелети в шафі", приховані хвороби, не тільки ваші, але і суджених, ділових компаньйонів про які не підозрювали. Тепер можете звільнитися від негативних отруйних нашарувань, позбутися ілюзій, самообманів, фікс-ідей, що позитивно вплине на сімейну атмосферу, службові справи, фізичне і психічне здоров'я. Імунітет низький, правильно харчуйтеся, уникайте перевтоми. А головне – наведіть порядок в духовному храмі. Вибачте кривдників, тоді і вам простяться образи. Підсвідомість зашлакованома руйнівними емоціями (за тривалий час) і її слід розчистити.

Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: