Вхiд на сайт
Авторизацiя

В Ужгороді відбулися чергові матчі Чемпіонату області з хокею: результати дня

У суботу, 27 січня, льодова арена "Ice Land" в Ужгороді знову приймала матчі Чемпіонату області з хокею. Цього дня зустрічалися пари Ужгородські вовки-Шахтарські барси та Синевир-Спартак.

У першому матчі Ужгородські вовки не дали "барсам" жодного шансу на комфортну гру. Червоно-білі раз у раз небезпечно атакували і протягом трьох періодів поклали у ворота суперників аж 10 шайб. Хет-триком відзначився Президент федерації хокею Закарпаття Василь Ябрик.

Вдалим для Шахтарських барсів видався другий період - гравці двічі вдало атакували ворота суперників і пропустили всього одну шайбу. Та все ж у підсумку фінальний свисток зафіксував більш ніж переконливу перемогу вовків - 10:2.

Не сталося сюрпризу й у другому протистоянні - Синевир після поразки від Ужгородських вовків переконливо перемагає Спартак з рахунком 5:1. Трьома забитими шайбами відзначився капітан біло-синіх Валентин Свалявчик.

Приємно здивувала уболівальників і гра молодих хокеїстів у складі ужгородського Спартака. Сподіваємося у наступному сезоні молоде покоління у симбіозі з досвідом ветеранів команди дадуть складуть гідну конкуренцію лідерам турнірної таблиці.

Матчі Чемпіонату області з хокею відбудуться й завтра, 28 січня, початок ігор у 8.30 та у 10.30.

А вже наступними вихідними 3-4 лютого в Ужгороді відбудеться Міжнародний турнір «3rd FRIENDSHIP CUP UZHGOROD 2018» за участі хокейний команд зі Словаччини. Участь у змаганнях візьме й збірна області - "Закарпатські ведмеді".

Також яскравими будуть вихідні 10-11 лютого. На льодовій арені "Ice Land" в Ужгороді відбудуться фінальні ігри Чемпіонату області з хокею та урочисте нагородження переможців сезону 2017-2018.