Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на 24-30 грудня: хто наприкінці року впадатиме у крайнощі, а кому варто підготуватися до змін на роботі

Гороскоп на 24-30 грудня: хто наприкінці року впадатиме у крайнощі, а кому варто підготуватися до змін на роботі
Про це знає астролог Любов Шехматова. Докладніше про особливості наступного тижня вона й розповіла в черговому прогнозі.

ОВНИ

Життєва річка робить крутий поворот, ви всім єством прагнете піднятися на кар'єрний Олімп, так забавляє деспотичне самолюбство ... і підриває особисту репутацію. Але комфортно влаштуватися на посадовому троні і не мрійте, тут вулкан. Поставте інтереси, запити колег, оточення на перше місце, контролюйте свою поведінку. Персональний імідж зараз грає надзвичайну роль. Його можуть осквернити особисті недоліки, погані звички. Ви у всіх під мікроскопом! На фінанси пощастить, гаманець розтовстіє і спорожніє. Купуйте близьким і рідним подарунки. Розплачуйтеся з моральними і матеріальними боргами.

ТЕЛЬЦІ
У вас дежавю, на порядку денному сенс буття, пошуки істини пролягають через брехню, замасковану під справедливість. Тримайте в чистоті совість, не тираньте людей моралями, не агітуйте за власні ідеї, переконання. У кожного своя правда і шлях до неї. Бійтеся самообману, не довіряйте секретів тим, кого мало знаєте. Відмітайте будь-яку ману. З благовірними підтримуйте ідилію за всяку ціну, зараз ви пов'язані, як нитка з голкою, разом вирішуйте проблеми, діліть радості і печалі. Нехай рулять, будете забирати на себе кермо влади – залишитеся біля розбитого корита.

БЛИЗНЮКИ
Ви схильні впадати в крайнощі, витискаючи з партнерів всі соки, нахабно вимагаючи гроші і це фатальна помилка! А треба навчитися розуміти алхімічні процеси в матеріальній і психологічній сфері, з повагою ставитися до інтересів супутників, робити рівноцінний внесок в загальний бюджет, тоді духовна еволюція пройде успішно, а ваші погані звички зникнуть. Партнерська ідилія – це смерть для егоїзму! Будьте щирими у відносинах, уникайте обманів, гра в кішки-мишки штовхає на шлях деградації. На роботі з натхненням трудіться, тут ви цінний працівник, коефіцієнт корисної дії високий. Запрягають -охоче везіть, сил достатньо, заробите грошей і кар'єрні бонуси. Боргів не накопичуйте, всюди вчасно розплачуйтеся. Якщо хтось на ваші прохання не реагує, тим гірше йому. Дурненький не розуміє, що копає собі яму.

РАКИ
Бажання бути в парі, продуктивно співпрацювати – колосальне, однак чого ви насправді хочете від партнера? Досліджуйте, яку хворобливу струнку всередині він зачіпає. І чи готові приборкати власних демонів, що глибоко причаїлись, тримаючи вас в рабстві? Якщо так, тоді віддайте всі сили на благо мирного співробітництва, яке облагородить ваш темний внутрішній світ. Викорінення недоліків – ваша турбота і відповідальність, а не партнера, і не слід його ні в чому звинувачувати! Удосконалюйтеся, фортуна зараз особливо прихильна до тих, хто випромінює любов і добро в навколишній світ.
26-27 грудня – кризові дні.

ЛЕВИ
Приготуйтеся до змін на роботі, тут намічаються реорганізації, де в ваших інтересах краще позбутися додаткових навантажень. Скоротіть коло повноважень. Не хапайтеся за все підряд, більше відпочивайте, імунітет низький, ризикуєте підхопити інфекцію, підірвати здоров'я. Постарайтеся гармонійно вписатися в ієрархію "начальник-підлеглий", будьте ініціативними, керуйте з притаманним вам практицизмом. Головне не підкачати в амплуа виконавця, проявляйте скрупульозність і відповідальність, будьте дисципліновані. Конкурентів також слід поважати і запозичувати у них досвід. Домочадці для вас є провідниками щастя і удачі. З радістю дбайте про родину, це благословенна місія зараз, виконуючи її, ви стрімко духовно еволюціонуєте.

ДІВИ
Тяжіння до пуританських смаків цілком вписується в ваш темперамент. Любити треба за щось, вимоги до обранця повинні бути раціональні. Виключіть легковажних романтиків зі списку претендентів на серце і руку і не витрачайте сили на їх завоювання. Завдання вашого серця – дати любові виникнути в потрібний час в потрібному місці, а потім спопелити весь накопичений негатив в полум'я піднесених почуттів. Ви здатні на колосальний емоційний фонтан і можете заткнути за пояс конкурентів, які намагаються відбити пасію. Головне не потрапити в тенета ілюзій.

ТЕРЕЗИ
Сконцентруйтеся на домашніх турботах, опікайте родину, батьків, дітей. Яка ваша роль в сім'ї, що ви успадкували від предків, і чому не так, як хотілося б, складаються взаємини з рідними? А так хочеться простого сімейного щастя, де панує доброзичлива атмосфера і ніхто нікого не утискає! Причина – негативна родова карма, яка буде терзати до липня. Зараз з грошима щастить, займіться покупкою новорічних і різдвяних подарунків для близьких і рідних. І про себе коханих не забудьте. Щедро розщедрюйтеся, щоб усіх задовольнити. У шлюбі криза, пристосовуйтеся навіть коли благовірні викидають навіжені фокуси, це не привід для розлучень. Ви здатні і знаєте як їх тримати на повідку. 26-27 грудня кризові дні.

СКОРПІОНИ
Логічне мислення – це святе, раціонально використовуйте обставини, розумно і практично підходьте до знайомств, але пошуки братської душі є головними, де вибирають не вас, а ви робите вибір на свій смак. У службовому колективі революційна атмосфера, намагайтеся підібрати ключ до колег і керівного персоналу. Не зловживайте критикою, її меч нищівний, тому має право впасти на голову того, хто цього дійсно заслужив. Скоротіть дистанцію з шефом, ви у нього на хорошому рахунку, тому можна розраховувати на поблажки, привілеї і навіть натякнути про підвищення зарплати. Ця думка, що угніздился в душі, повинна матеріалізуватися.

СТРІЛЬЦІ
Ви одержимі матеріальними апетитами, хочу все і зараз! Фанатизм небезпечний і є демонічними штучками. Гроші – це ваш пан і слуга, можливість тримати під каблуком бідняків, маніпулювати слабаками, а також джерело для духовного зростання. А оскільки шансів заробити чимало, тому поставивши за мету знайти хлібне місце, дайте клятву, що отриманий прибуток витратите на добрі справи заради щастя інших, тоді ви його знайдете! А тим, хто зголоднів за романтичними пригодами, порада: тримайтеся шлюбних супутників. "Запобіжники" відсутні, інакше емоційний жар насолод розплавить вас!

КОЗЕРОГИ
У вас всередині вулкан пристрастей, що створює навколо наелектризовану атмосферу. Тому вас люблять і одночасно ненавидять, байдужих поруч немає. Хоча ви досить нерозумно ставитеся до власної магічної природи, а потім наївно дивуєтеся чому люди так незрозуміло поводяться з вами. Утримайтеся від підступних психологічних маніпуляцій, емоційний терор, що так приваблює – це зло! І намагайтеся з людьми подружитися. Зараз благодать транслюється через друзів. У критичні моменти звертайтеся до братів по духу. У політиків зоряний час, популяризуйтесь і просувайте свої проекти.

ВОДОЛІЇ
Ви рухаєтеся по кармічній магістралі, "проживаючи" сценарії з минулого, де зло і добро переплелися. Головне в тому "секонд хенді", щоб не провалитися з реальності в інше віртуальний вимір і гармонізувати себе на внутрішньому рівні. Займайтеся професійною діяльністю, зараз ви фаворит у сильних світу цього, тому саме час відбудовувати кар'єру, бізнес. Високим покровителем може стати зовсім незнайома знатна фігура.
Душу першому зустрічному не розкривайте, а довіряйте потаємне тим, з ким пуд солі з'їли. І то гарантії немає, що вас не одурять. Розкриваючи чужу таємницю будьте готові до неприємностей. І самі не намагайтеся нікого обдурити. Об'єкт співчуття, жертовної любові теж може виявитися мильною бульбашкою.

РИБИ
Дружбі належить пройти через горнило випробувань, де нечистий плете інтриги, підкидаючи каверзи. Щоб позбутися від того, що себе морально вичерпало, вам потрібні не пустомелі, а мудрі, духовні, прагматичні товариші, що міцно стоять на землі. З якими можна творити великі справи, відновлювати бізнес, кар'єру. Будьте практичними, розумними, не зловживайте дружнім ресурсом заради егоїстичних запитів. Толку від цього не буде. Навпаки відштовхне людей. На любовному фронті щастя посміхнеться тим, хто гармонійно вписується одночасно в амплуа друга і коханця. Якщо шукали ідеал, мрія збулася – він поруч. "Скануйте" улюбленого принца (пасію), це ваш "стандарт" на духовному плані. Подібне притягує подібне. Вишукувати вади, критикувати безглуздо. Плани на майбутнє будуйте обережно, зараз воно в зоні невидимості, оповите туманом ілюзій.

Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: