Вхiд на сайт
Авторизацiя

Гороскоп на 3-9 грудня: у Раків у розпалі трудовий марафон, а Козерогам варто побути відлюдником

Астролог Любов Шехматова підготувала прогноз на тиждень: у Раків в розпалі трудовий марафон, а Козерогам варто побути відлюдником
Гороскоп на 3-9 грудня: у Раків у розпалі трудовий марафон, а Козерогам варто побути відлюдником

ОВНИ
Світогляд трансформується, набираючи благородних духовних фарб, йде зміна ідеалів. Вчорашні стереотипи руйнуються, ви дорослішаєте і мудрішаєте на очах. Те, що надихало вчора, вже не цікаво. Потрібен новий "допінг", особливо в любовно-романтичній сфері. Тут вас чекають нові відкриття на тлі красивих лицарських відносин. Пізнавайте багатогранність один одного і будьте щасливі. Пам'ятайте, що правила гри поки що диктує друга половинка. Не варто стримувати ідейний фонтан, ваші задумки чудові, перспективні і мають право на життя, втілюйте їх разом з діловими, шлюбними партнерами. Одночасно більше подорожуйте, змінюйте навколишню обстановку, саме далеко від дому вас цінуватимуть і любитимуть. До будь-яких проблем слід ставитися з оптимізмом, по-філософськи, менше копатися в дрібницях, зараз ви прекрасно бачите цілі з глобальних висот.
Вдалі дні: 7-8 грудня.
ТЕЛЬЦІ
Як досягти гармонії між "хочу" і "треба"? Питання стане ребром, змусивши розкуркулювати благовірних, домочадців. Не перегніть палицю апетитів, на шальках терезів любов і гроші. Якщо хочете бути коханими і бажаними, поставте вимоги партнерів на перше місце. Вони впливові, фартові, мають багаті ділові навички. Нехай командують парадом, реалізують власні інтереси! Без коханої половинки ви зараз, як самотня тополя край дороги, відкрита усім вітрам. Із задоволенням займайтеся сімейними справами, побутом. Якщо це радує, значить все чудово, йдете правильним шляхом. Особисте життя незабаром кардинально покращиться. Якщо заклинило тільки на роботі, поганий симптом – регресуєте. Увага шлюбним парам: якщо кохані саботують сімейні зобов'язання, не варто сваритися, нехай удосконалюються в професійній сфері, займаються тим, що подобається. У них нині (на відміну від вас) це завдання на першому плані.
БЛИЗНЮКИ
Ви проходите серйозний іспит на уміння бути гідним партнером, сім'янином. У подружніх стосунках висока динаміка, тут кожна мить на вагу золота: дайте обранцю відчути себе сильною самодостатньою особистістю. Ваш союз – це еталон благородства, де інтелектуальна єдність і духовні інтереси є потужним магнітом. Одиноким слід визначитися з коханими і поставити крапку на пошуках. У роботі все складається вдало, трудіться всюди із задоволенням, ви фахівець широкого профілю, тому будь-яка робота принесе благо, гроші, авторитет, навички.
3-23 грудня повернення в минуле для доопрацювання незавершених справ.
РАКИ
Трудовий марафон у розпалі: як фахівець ви досягли досконалості. Дайте фори ледарям і непрофесіоналам, взявши штурмом олімп ділових досягнень як кількістю, так і якістю. Втім, і плата повинна бути еквівалентною, торгуйтеся з працедавцями і не "продавайтеся" за мізерну плату. Зараз вам потрібен як посадовий портфель, так і товстий гаманець, на що заслужили. Ловіть призи фортуни! У колективі проявляйте. На романтичному поприщі все прекрасно, зако^-^теся, відкрийте серце новим почуттям, крутіть службові романи. Інакше життя буде даремним. Святкові розваги зараз невід'ємна частина буття для зняття стресу і наснаги (на рік).
Вдалі дні: 5-6 грудня.
ЛЕВЕ
Якщо душа жадає свята, то не стримуйте феєричний порив, упірніть у вир романтичних розваг і кайфуйте! Ви - величні, імпозантні, тому розбити чиєсь серце труднощів не складе! Головне - не шкодувати ресурсів заради щастя милих, викоренивши егоїзм. Для влаштування особистого життя створені благодатні умови. На болячках не зациклюйтеся, вони в основному ілюзорні і є демонічними фокусами.
Вдалі дні: 7-8 грудня.
ДІВИ
Тиждень напружений. Сім'я – це колиска духовності, любовного романтизму і життєвий генератор, тут ви розвиваєтеся, черпаєте зерна небесної мудрості. Відносини "батьки-діти", "начальник-підлеглий" перетворюються на краще, тут ви благодійник. Тихо творіть добро, очищайте психологічну ауру від нашарувань образ, не афішуючи про свої високиі вчинки. У небесній "бухгалтерії" все фіксується. Самота в будинку цілющв, грамотно чергуйте роботу і відпочинок під рідним дахом, будь-який фанатизм небезпечний. Потрібно позбавлятися від поганих звичок і залежностей. І менше звертайте уваги на чужі поради, повчання, у вас має бути власна думка і правильна самооцінка! Вона є істинною! Зараз ви блискучі ерудити, розумниці, оскільки (протягом року) маєте доступ до інформаційного поля Всесвіту. Про що інші можуть тільки мріяти.
3-23 грудня в справах гальмуйте, доробляйте незавершене, надолужуйте упущені можливості. Документів не оформляйте.
ТЕРЕЗИ
Ви володієте високим енергопотенціалом, діловими навичками, в професійному плані підковані на всі "сто". Здатні до адаптації в будь-яких обставин! Вам не важко буде завоювати популярність публіки, переконати в правильності своїх ідей і починань. Життєва мудрість, висока інформаційна обізнаність, ділова кмітливість здатні творити чудеса успіху там, де процвітає нехлюйство і безграмотність. Зараз фінансова удача працює на вас. Не будьте егоїстами. Ваше завдання – допомогти тим, хто в біді. Або зробіть щедрий подарунок друзям, коханим. Надлишки матеріальних благ найближчим часом посилаються через вас іншим людям. Освоюйте і звикайте до ролі спонсора.
СКОРПІОНИ
Ви довго сиділи на фінансовій мілині, тепер ці тортури закінчуються. Ловіть вигідну ділову пропозицію або рентабельне замовлення і старанно працюйте, зараз вам під силу гори перевернути. Головне правильно ставити цілі, відповідно бажанням і особистим ресурсам.
Райдужне кар'єрне майбутнє не міраж, а реальність. Особиста харизма в розквіті, вплив велетенський, соціальні умови сприяють реалізації професійного покликання, закладеного природою. Однак слід тримати руку на матеріальному пульсі, збалансувати доходи і витрати, щоб надходження в гаманець не перевищували витрати.
Вдалі дні: 5-6 грудня.
СТРІЛЬЦІ
Вам хоч розірвись: належить "воювати" на передовій, то "партизанити" на таємному фронті, догоджаючи начальству. Ви особистість яскрава, презентабельна з потужним духовним каркасом, тому в будь-якій боротьбі перемога гарантована. У моменти дискусій встрявати в розмови без потреби не слід, висловлюйтеся тільки коли попросять. Зачаруйте публіку інтелектом, успішно втілюйте неординарні ідеї, поки вас люблять і цінують, тому що ця манна популярності швидкоплинна. Слухайте себе, відчуття справжньої внутрішньої свободи є основним двигуном! І безумовно, в разі необхідності, беріть на себе роль таємного покровителя, благодійника, духівника. Все приховане дотепер зараз як на долоні: вміло користуючись конфіденційною інформацією, ви будете невразливі.
Вдалі дні: 7-8 грудня
КОЗЕРОГИ
Життя повне демонічних спокус, підіть зі сцени, побудьте відлюдником. Громадська суєта вимотує, поглинаючи дорогоцінні сили. Зараз потрібно навести порядок у внутрішньому храмі. І нікого не судіть, якщо вмієте - моліться. Щира молитва - це зв'язок з Всевишнім, шанс душевно очиститися і зробити правильний висновок над помилками, допущеними в минулому році. Якщо захворієте, не біда, то на благо. Хвороби несуть цілющу силу для душі. Справжніх друзів бережіть, вони зараз на вагу золота.
ВОДОЛІЇ
Ключ до подружнього щастя в ваших руках, дружба і любов зіллються воєдино. Уникайте претензій, ультиматумів, інакше зруйнуєте ідилію. Обранці вас люблять всім серцем і ніякий черв'ячок сумнівів не повинен підточувати піднесені взаємні почуття. Вчіться віддавати себе без залишку, приборкавши егоїзм. Про кар'єрну долю, якщо ви гідний фахівець, не переживайте, тут горить щаслива зірка (на рік). Дружіть з шефом, дотримуйтеся службової субординації, запозичте досвід у конкурентів, і все буде добре. Саме конкурентна боротьба підстьобує до роботи, тут ви загартовуєтеся як бізнесмен, професіонал, активізуючи природні таланти.
РИБИ
Репертуар трудових обов'язків широкий (радійте), для керівництва ви – авторитет, плюс нинішня діяльність відповідає глобальному покликанню. Впевнено натискайте на професійні педалі й завзято захищайте старі ділові позиції. Або рухайтеся до кар'єрного олімпу, погоджуючи всі за і проти з конкурентами. Фортуна благоволить до вас, досягти мети вдасться найкоротшим шляхом. Бажана посада – реальна. І зарплата теж. Якщо в діловій команді є люди, які ставлять палиці в колеса, об'єднуючим стимулом стане спільна матеріальна зацікавленість. У родині вертикаль "батьки-діти" домінуюча, сумлінно виконуйте сімейну місію, будьте гідним шлюбним партнером, від вашої мудрості, педагогічного таланту залежить щастя сім'ї.
Вдалі дні: 5-6 грудня.
Джерело

Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: