Вхiд на сайт
Авторизацiя

Збірна України обіграла Бельгію у відборі на Євро-2018

Команда України з футзалу на старті відбірного турніру в Києві мінімально здолала бельгійців

Збірна України з футзалу здобула перемогу в стартовому поєдинку відбірного турніру на чемпіонат Європи проти команди Бельгії - 1: 0. Єдиний точний удар в матчі на рахунку Сергія Коваля, який на 15-й хвилині першого тайму красиво пробив у дальній нижній кут після кидка партнера.

У першому матчі кваліфікації Хорватія на паркеті "Палацу спорту" переграла Чорногорію з рахунком 4: 0.

У неділю, 9 квітня, українці зіграють проти чорногорців о 16:00. Бельгія о 13:00 буде протистояти Хорватії.

Україна – Бельгія 1: 0
Гол: Сергій Коваль (15)