Вхiд на сайт
Авторизацiя

На Закарпатті стартував хокейний сезон: "Спартак" та "Синевир" виходять уперед (ФОТО)

Цими вихідними на Закарпатті, в обласному центрі, відбулось відкриття VI хокейного сезону Закарпаття.

Боротьба на льоду між командами тривала впродовж двох днів. Першого – на ковзанці зустрілися «Ужгородські вовки» та «Спартаківці». Протистояння тривало довго, жодна з команд не хотіла здавати позиції. Тому після трьох періодів, які завершилися з рахунком 4:4, було призначено овер тайм: п’ять хвилин додаткового часу. Проте і вони не стали вирішальними. Переможця довелося визначати за допомогою булітів. Під час яких вирішальну шайбу у ворота суперника загнав спартаківець під № 55 Ігор Мельніков. Гра завершилася з рахунком 6:5 на користь команди «Спартак».

У неділю, за планом, на лід вийшли «Шахтарські Барси» і «Синевир». Уже з першого періоду лідерські позиції зайняли останні, завдяки шайбі, яку у ворота «барсів» загнав капітан команди-суперника під № 27. Останній, а відтак і переможний, бал «синевирівцям» здобув Роберт Берцик, котрий грає під №10.

Поєдинок між командами «Синевир» – «Шахтарські Барси» завершився з результатом 2:0. Хоча «барси», направду, вели достойну гру до останньої хвилини.