Вхiд на сайт
Авторизацiя

Чому від сала не можна погладшати: Поради дієтолога

Чому від сала не можна погладшати: Поради дієтолога


Сало - справжній український делікатес для гурманів. Багато хто нарікає на його калорійність, проте одиниці знають про його цінність для організму людини. Постійний експерт програми Сніданок з 1+1 Галина Незговорова розповіла про харчові властивості та користь сала.

Сало в п'ять разів перевищує вершкове масло за показниками поживної цінності. Воно легко засвоюється і містить архідонову кислоту, що сприяє хорошому функціонуванню кісткової та м'язової системи, синтезу гормонів.

Більше того, жиророзчинні вітаміни А, D, E разом з мікроелементом Селеном стабілізують нормальний обмін речовин та укріплюють імунну систему.

Серед інших корисних властивостей:
- покращує роботу нервової та серцево-судинної системи;
- сприяє виведенню токсичних речовин та радіонуклідів;
- має жовчогінну та імуностимулюючу дію.


Сало вживають у солоному, копченому та смаженому вигляді, проте найкориснішим є свіже сало. Воно чудово поєднується з овочами, зеленню, салатом на рослинній олії та цільнозерновим хлібом.

Існує міф, що люди гладшають саме від сала, проте це брехня. Погладшати можна від надмірного споживання будь-якого продукту.

Сало забезпечує тривале насичення організму, адже його калорійність 800 ккал/100г. Саме тому найкраще з'їсти 20-40г сала у першій половині дня.

Дітям його можна вживати з 4 років.

Канапка з салом набагато корисніша, аніж бутерброд із найдорожчою ковбасою.

Сало можна зберігати у холодильнику до 2 тижнів, у морозильній камері - 3 місяці. Поява жовтого кольору та неприємного запаху - перші ознаки псування продукту. Тоді продукт необхідно викинути.

Лікарі не рекомендують вживати сало при запальних процесах печінки, жовчного міхура, підшлункової залози та за наявності ожиріння й атеросклерозу.

Збагачуйте свій щоденний раціон корисними продуктами, аби згодом не витрачатися на аптеки.



Джерело


Ви зайшли як не зареєстрований користувач!
Додати коментар
Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка посиланняВставка захищеної посилання Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

Введть те, що бачите на зображенні: